Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Shtrese Air+ Adapt Dormeo

Photo
Video
-60%

Merrni një shtresë të re dhe rinovoni menjëherë dyshekun, divanin ose mund ta vendosni direkt ne dysheme për një gjumë më të mirë gjatë gjitë natës. Me një bërthamë me material Ecocell® dhe të mbështjellë me sfungjer Octaspring® për rehati dhe ajrosje. Trajtimi CleanEffect® ndihmon në mbajtjen e shtresës të freskët dhe pa aromë, pa baktere, mikrobe ose marimangat e pluhurit. E disponueshme në 7 madhësi.

Shtrese Air+ Adapt Dormeo

Çmimi: Nga 16,900 Lekë Deri në


Oferta: Nga 6,760 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Merrni një shtresë të re dhe rinovoni menjëherë dyshekun, divanin ose mund ta vendosni direkt ne dysheme për një gjumë më të mirë gjatë gjitë natës. Me një bërthamë me material Ecocell® dhe të mbështjellë me sfungjer Octaspring® për rehati dhe ajrosje. Trajtimi CleanEffect® ndihmon në mbajtjen e shtresës të freskët dhe pa aromë, pa baktere, mikrobe ose marimangat e pluhurit. E disponueshme në 7 madhësi.

Më shumë
Detajet e produktit

Një gjumë i mirë gjatë natës është themeli i një dite të mrekullueshme, kur zgjoheni të qetë, të shplodhur dhe plot energji. Tani mund të shtoni shpejt, me lehtësi dhe me një çmim të përballueshëm më shumë komoditet në dyshekun ose divanin me shtresën Dormeo Air+Adapt, duke ofruar 5 cm relaksim të thellë dhe mbështetje të personalizuar për të ndihmuar në shtrirjen e shtyllës kurrizore dhe një shpinë më të shëndetshme, pa dhimbje.

 • Pjesa e sipërm e shtresës është 3 cm material Ecocell® i përshtatet trupit dhe siguron mbështetje dhe rehati të fortë që i duhet shpinës për të qëndruar pa dhimbje.
 • Dizajni unik bën të mundur që rrjedhja e shkëlqyer e ajrit të qëndrojë e thatë dhe higjienike, duke ju dhënë një mjedis të shëndetshëm gjumi.
 • Bërthamë është e mbështjellë me një rrjetë Octaspring® të bërë nga material memori 2cm Formacell® për rehati, ajrosje dhe përshtatet me konturet e trupit tuaj.
 • Dizajni unik i sistemit AirX mundëson rrjedhje të shkëlqyeshme të ajrit për ta mbajtur sipërfaqen tuaj të fjetur të thatë dhe higjienike.
 • Me trajtimin CleanEffect® për trajtim anti-bakterial, kundër pluhurit dhe trajtim anti-mikrobe.
 • Mund të përdoret në shtëpi dhe jashtë.
 • 7 përmasa të ndryshme, duke filluar nga 80x190.
Dormeo Air+ Adapt Topper

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia3+2cm

Dormeo Air+ Adapt Topper

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. 3 cm sfungjer Ecocell®

  Struktura e qelizave 3D që përshtatet me trupin dhe siguron mbështetje dhe rehati të fortë për shtyllën kurrizore.

 2. 2 cm Octaspring® rrjetë

  E prodhuar nga material Formacell® që siguron rehati që merr frymë dhe përshtatet me konturet e trupit tuaj.

 3. Sistem AirX

  Mundëson ajrosje të shkëlqyeshme për të mbajtur sipërfaqen tuaj të gjumit të thatë dhe higjienike, gjatë gjithë natës.

 4. Material qe nuk rrëshket në pjesën e poshtme

  Sigurohuni që shtresa të fiksohet në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend pa levizur.

Teknologjia Octaspring® për rehati dhe ajrosje

 • Rrjeta Octaspring® e bërë nga materiali memori 2cm Formacell® përshtatet instinktivisht me trupin, duke promovuar një sinergji qetësuese midis shtratit dhe trupit tuaj.
 • Kjo shtresë unike e sipërme siguron lehtësim të menjëhershëm të presionit ergonomik për të gjithë trupin tuaj.
 • Një sistem mbështetës prej 10.000 qelizash të mbushura me ajër, natyra fleksibël e teknologjisë Octaspring® promovon ajrosje të shtuar, duke ju ndihmuar të mbani freskinë dhe të shmangni mbinxehjen.

Mbështetje e personalizuar për çdo pozicion gjumi

 • Përdorni shtresën për ta bërë divanin tuaj po aq të rehatshëm sa dysheku juaj.
 • Shtrojeni mbi dyshekun tuaj për rehati të menjëhershme.
 • Merreni me vete në kamping për luks të shtuar kur udhëtoni.
 • Ideale për konviktet e studentëve, si një shtresë shtesë rehatie dhe higjiene për shtretërit e vjetër.
Dormeo Air+ Adapt Topper

Një sipërfaqe e shëndetshme gjumi është një sipërfaqe higjienike gjumi

 • Dormeo Air+ Adapt Topper

  Sfungjer Ecocell®

  • Qarkullim i shkëlqyeshëm i ajrit, duke ruajtur kështu një mjedis të freskët gjumi
  • Parandalon mbinxehjen ose grumbullimin e lagështirës
 • Dormeo Air+ Adapt Topper

  Trajtim CleanEffect

  • Mbrojtje Anti-mikrobe
  • Mbrojtje Anti-bakteriale
  • Mbrojtje Anti-pluhur
 • Dormeo Air+ Adapt Topper

  Sisyem AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon në mbajtjen e një temperature më të ulët

Vendosja është e thjeshtë dhe e shpejtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të kompresuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportimit. Dëshironi ta hiqni dhe ta vendosni diku tjetër? Thjesht rrotullojeni atë dhe mbajeni ose ruani atë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresen mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Harmony
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star