Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Këllëf mbrojtës 3D për dyshek Dormeo

Photo
Video

Mbrojtëse dysheku 3D e cila ofron mbrojtje maksimale për dyshekun tuaj. Ajo do të mbajë të pastër dyshekun tuaj nga njollat dhe uji. Shumë praktike, me llastik dhe e përshtatshme për dyshek me lartësi deri në 27cm, e disponueshme në disa përmasa. Lahet me 60°C.

Këllëf mbrojtës 3D për dyshek Dormeo
Nga 3,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbrojtëse dysheku 3D e cila ofron mbrojtje maksimale për dyshekun tuaj. Ajo do të mbajë të pastër dyshekun tuaj nga njollat dhe uji. Shumë praktike, me llastik dhe e përshtatshme për dyshek me lartësi deri në 27cm, e disponueshme në disa përmasa. Lahet me 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani larg njollat dhe ujin nga dysheku juaj

Këllëf mbrojtës 3 D për dyshek është me llastik dhe do të mbrojë dyshekun tuaj nga njollat dhe lengjet. Ky këllëf është i përshtatshëm për dyshek me lartësi deri në 27cm, dhe i disponueshem në disa përmasa. Falë materialeve shumë cilesore dhe lehtësisë në mirëmbajtje, ju do të keni një ambjent gjumi të pastër e të freskët.

Plotësisht kundra ujit

Këllëfi mbrojtës 3D vjen me një dizajn special, për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja, për pastërti, higjene, mbrojtje dhe rehati maksimale. Pjesa e sipërme është e përbërë nga materiale të cilësisë së lartë poliester dhe elastane me sipërfaqe 3D për të siguruar më shumë butësi dhe një ndjesi masazhimi të lehtë. Përveç kësaj, gjithashtu është i pasuruar me material termoplastik poliuretan për ta bërë plotësisht të mbrojtur nga uji, lëngjet dhe njollat.

Lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje

Këllëfi mbrojtës Dormeo 3D është si një këllëf me llastik i cili përshtatet për çdo lloj dysheku me lartësi deri në 27 cm. Mund të lahet në lavatriçe me 60°C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star