Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dorezë sprucimi Bionic Force Top Shop

Photo
Video
-76%

Dorezë sprucimi me 7 funksione të ndryshme për nxjerrjen e ujit, një aksesorë i përshtatshëm për zorrën e ujit Bionic Force. 

Dorezë sprucimi Bionic Force Top Shop

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 290 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dorezë sprucimi me 7 funksione të ndryshme për nxjerrjen e ujit, një aksesorë i përshtatshëm për zorrën e ujit Bionic Force. 

Më shumë
Detajet e produktit

Dorezë për zorrën e ujit  Bionic Force

Përmirësoni mënyrën sesi ju pastroni kopshtin apo ujisin lulet në oborrin tuaj, me dorezën sprucuese e cila ka 7 funksione të ndryshme për nxjerrjen e ujit si më poshtë:

  • me presion,
  • si rrëbesh shiu,
  • drejt,
  • në qëndër,
  • në formë koni,
  • Me fuqi të plotë,
  • si mjegull

per cdo lloj pune qe ju deshironi te beni ne kopshtin tuaj. Porosisni sebashku me zorren Top Shop Bionic Force. E fortë dhe shume rezistente është perfekte për te vaditur kopshtin, larë makinën apo oborrin tuaj. Nuk ndryshket, nuk përdridhet dhe nuk krijon nyje.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 7 funksione te ndryshme sprucimi

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia