Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Doreza Rovus

Photo
Video
-60%

Bëni punët e shtëpisë më të lehta me një set prej 20 dorezash. Më e fortë se latex, por po aq fleksibël, me një përfundim miqësor ndaj lëkurës pa pluhur që i bën ato ideale për përgatitjen e ushqimit, pastrimin, kopshtarinë, lyerjen e flokëve dhe më shumë. Të rehatshme, të forta dhe të disponueshme, me një madhësi që i përshtatet të gjithëve.

Doreza Rovus

Çmimi: 690 Lekë


Oferta: 276 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Bëni punët e shtëpisë më të lehta me një set prej 20 dorezash. Më e fortë se latex, por po aq fleksibël, me një përfundim miqësor ndaj lëkurës pa pluhur që i bën ato ideale për përgatitjen e ushqimit, pastrimin, kopshtarinë, lyerjen e flokëve dhe më shumë. Të rehatshme, të forta dhe të disponueshme, me një madhësi që i përshtatet të gjithëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbroni duart kur punoni në shtëpi

Shumë punë në shtëpi mund t’i bëjnë duart dhe thonjtë tuaj pis, si dhe të dëmtojnë lëkurën tuaj dhe mënyra më e lehtë për t’i mbrojtur ato është duke vënë një palë doreza të rehatshme dhe fleksibël. Sigurohuni që jeni gjithmonë gati për veprim me një set prej 20 dorezash të cilësisë së lartë.

Rovus Vinyl Gloves

Avantazhet e këtyre dorezave

Këto doreza janë po aq fleksibël sa lateksi, por shumë më të forta, kështu që ka më pak të ngjarë të shqyhen ose të grisen kur punoni. Dorezat Rovus janë krijuar për rehati, me një përfundim pa pluhur që i bën të përshtatshme për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme.Ato janë të mira për të gjithë familjen - burra dhe gra, të rinj dhe të moshuar. Ndjehuni të lirë dhe të rehatshëm me përdorimin e këtyre dorezave.

Rovus Vinyl Gloves

Shoqëruesi më i mirë për çdo detyrë

Vendosni një palë doreza sa herë që dëshironi të mbroni duart dhe thonjtë nga papastërtia, yndyrat, ngjyrat dhe aromat, me qindra përdorime në shtëpi.

Rovus Vinyl Gloves
 • Rovus Vinyl Gloves

  Dorezat mbrojnë lëkurën tuaj nga kontakti me detergjentë të fortë ose kimikate.

 • Rovus Vinyl Gloves

  Në kuzhinë kur prisni spec djegës, hudhër, peshk dhe shije të tjera të forta, duart tuaja mbrohen.

 • Rovus Vinyl Gloves

  Gjatë kopshtarisë ose punës në garazh ata parandalojnë që toka dhe vaji të futen nën thonjtë tuaj.

 • Rovus Vinyl Gloves

  Ato parandalojnë ngjyrën të mos kontaktojë lëkurën tuaj kur lyeni flokët ose rrobat.

Për lehtësi dhe higjienë

Rovus Vinyl Gloves

Doreza Rovus Vinyl

Paketimi përfshin 20 doreza.

Rovus Vinyl Gloves

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star