Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Roto Champ 4 Disqe Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Një aksesorë shtesë për grirësin Roto Champ, 4 disqe për prerje në feta për të gjitha produktet ushqimore.

Roto Champ 4 Disqe Top Shop

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 299 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një aksesorë shtesë për grirësin Roto Champ, 4 disqe për prerje në feta për të gjitha produktet ushqimore.

Më shumë
Detajet e produktit

Me një cilësi të lartë çelik inox special këto disqe janë perfekte për të grirë me rende, prerje të imët, prerje në feta të holla dhe për prerje në feta të valëzuar.

  • 1x disk çelik inox në ngjyrë jeshile të lehtë për prerje në feta të holla
  • 1x disk çelik inox në ngjyre blu turkezë për prerje të valëzuar
  • 1x disk çelik inox në ngjyrë portokalli për prerje të imët
  • 1x disk çelik inox në ngjyrë blu të errët për grirje me rende

ROTO CHAMP 4 DISCS

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star