Nuk keni produkte në shportë

Provo

Disk Rrotullues Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-80%

Ktheni makinën sërisht në garë me diskun rrotullues. Ky disk automatikisht rrotullohet 180° dhe shtyn makinën sërisht në garë në pak sekonda.

Disk Rrotullues Top Shop Magic Tracks

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 398 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ktheni makinën sërisht në garë me diskun rrotullues. Ky disk automatikisht rrotullohet 180° dhe shtyn makinën sërisht në garë në pak sekonda.

Më shumë
Detajet e produktit

Jo më rrugë të bllokuara

Thuaji lamtumirë rrugëve pa krye në qytetin e Magic Track. Lidhni pistën me diskun rrotullues dhe në momentin që makina ecën mbi diskun rrotulles, rrotat do të fillojnë punën me anë te mekanizmave në brëndësi të saj dhe makina do të kthehet automatikisht 180° dhe do të kthehet sërisht në pistë. Me diskun rrotullues makina juaj do të kthehet sërisht në garë vetëm brënda pak sekondash, sa herë ju të dëshironi.

Crash the cars away

Ftoni miqtë tuaj për një garë. Shikoni se si makinat do të garojnë në pistë, garoni dhe përplasini për të parë një boom spektakolar! Seti origjinal Magic Tracks ka 2 makina. Secila prej tyre ka 5 drita LED të cilat i japin dritë pistës gjatë garës. Kënaqësi e vertetë për fëmijë të çdo moshë!

Aksesore shtesë të disponueshëm për ju!

 • Pista, Makinat dhe Muret Magic Tracks

  Garoni dhe luani me makinat dhe pisten Magic Tracks e cila ndriçon në errësirë. Ajo ka 2 makina dhe 14 aksesorë.

  Kliko këtu

 • Ashensori

  Shikoni sesi makina mund të kalojë nga njera anë në tjetrën, ngrihet lart dhe ulët në anën tjetër.

  Kliko këtu

 • Ura

  Add an urban touch to your racing track. Race over or under this world-famous landmark or enjoy in some high jinks along the road.

  Kliko këtu

 • Lane Switcher

  Decide the direction your car should go to with an additional lane switcher and never take the same route twice again.

  Kliko këtu

Informacione Shtesë

Informacione Shtesë

 • Disk rrotullues, aksesorë për Magic Track
 • Përmasa e produktit: lartësia 4,5 cm, diametri 13 cm
Të dhëna teknike
Përmasat height 4,5 cm, diameter 13 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star