Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Dezifektant për shtëpi Izaeffect Wellneo

Photo
Video
-70%

Dezinfektanti Wellneo IZAeffect për shtëpinë është një dezinfektant praktik me spërkatje i projektuar për të eleminuar dhe parandaluar zhvillimin e baktereve, kërpudhave dhe viruseve (gjithashtu edhe COVID-19). Bazuar në një formulë të biodegradueshme, është plotësisht e sigurt për t'u përdorur, por po aq e fuqishme sa përbërsit e ngjashem kimikë toksikë. Mbani shtëpinë tuaj të pastër në mënyrë të përsosur me këtë dezinfektues pa erë dhe pa ngjyrë që vret 99.9% të mikrobeve *.

Dezifektant për shtëpi Izaeffect Wellneo

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 600 Lekë

Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Dezinfektanti Wellneo IZAeffect për shtëpinë është një dezinfektant praktik me spërkatje i projektuar për të eleminuar dhe parandaluar zhvillimin e baktereve, kërpudhave dhe viruseve (gjithashtu edhe COVID-19). Bazuar në një formulë të biodegradueshme, është plotësisht e sigurt për t'u përdorur, por po aq e fuqishme sa përbërsit e ngjashem kimikë toksikë. Mbani shtëpinë tuaj të pastër në mënyrë të përsosur me këtë dezinfektues pa erë dhe pa ngjyrë që vret 99.9% të mikrobeve *.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani shtëpinë tuaj të pastër dhe pa mikrobe

Në mënyrë që të mbajmë shtëpitë tona sa më të sigurta, të gjithë duhet të marrim masa për të pastruar sipërfaqet që preken më shpesh. Dezinfektuesi për shtëpinë Wellneo IZAeffect është një dezinfektues mjaft efikas i krijuar për të eleminuar dhe parandaluar zhvillimin e baktereve, kërpudhave dhe viruseve7,8. Pra, anashkaloni spërkatjet e ashpra kimike në favor të kësaj alternative më të sigurt që:

 • vret 99.9% të baktereve, kërpudhave dhe viruseve (përfshirë koronavirusët) dhe siguron mbrojtje,
 • është i përshtatshëm për shumicën e sipërfaqeve të forta dhe të buta (me përjashtim të plastikës së bardhë, provoni më parë në një zonë të vogël),
 • nuk ka nevojë të shpëlahet, madje edhe në sipërfaqet e kontaktit me ushqimin,
 • është pa erë dhe pa ngjyrë,
 • është plotësisht i sigurt.
Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Formulë jashtëzakonisht efikase

Përdorimi i dezinfektuesit Wellneo IZAeffect për të dezinfektuar sipërfaqet në shtëpinë tuaj do të zvogëlojë përhapjen e mikrobeve, baktereve dhe viruseve (gjithashtu COVID-19), siç vërtetohet nga testet laboratorike1-8 . Përbërësi kryesor i tij është një peroksid hidrogjeni, i stabilizuar me një formulë të veçantë për të siguruar efikasitet më të gjatë.

Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Spërkatni lehtësisht sipërfaqet që preken më shpesh

Me dezinfektuesin për shtëpi Wellneo IZAeffect, ju mund të spërkatni sipërfaqet që prekni më shumë, si dorezat e derës, çelësat e dritës dhe rubinetat. Është gjithashtu i përshtatshëm për sipërfaqet e kontaktit si dyshemetë, banakët e kuzhinës, shportat e bukës dhe koshat e plehrave. Mund ta përdorni edhe për dyshekët, divan dhe jastëkët! Gjithashtu, mund të përdoret edhe për lodrat, veshjet dhe këpucët për fëmijë që nuk mund të lahen në temperatura më të larta ose nuk mund të lahen fare.

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Dorezat e dyerve

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Dysheme

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Sipërfaqe të ndryshme në kuzhinë

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Lodrat e fëmijëve

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Krevat, divan dhe jastëk

 • Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

  Banjo

Si funksionon?

Shumë reklama për dezinfektues të ndryshëm pretendojnë në mënyrë të gabuar se ju mund të spërkatni dhe fshini në të njëjtën kohë, por dezinfektuesit nuk funksionojnë në këtë mënyrë. Pra, cila është mënyra e saktë e përdorimit të tyre? Së pari, spërkateni atë. Pastaj lëreni të qëndrojë në sipërfaqe për disa minuta në mënyrë që të vrasin në mënyrë efektive mikrobet. Vetëm atëherë duhet të fshihet ose të lini të thahet. Dezinfektuesi për shtëpi Wellneo IZAeffect nuk përmban tym të dëmshëm, kështu që mund të merrni frymë lirshëm gjatë përdorimit të tij.

Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

E sigurtë për ju

Dezinfektuesi për shtëpinë Wellneo IZAeffect dezinfekton në mënyrë të sigurt pa mbetje të dëmshme për ju ose familjen tuaj. Ky dezinfektues nuk përmban përbërës të dëmshëm si klor, hipoklorit (zbardhues), alkool, formaldehid, phenols ose përbërës ammonium.

Dezinfektuesi për shtëpinë Wellneo IZAeffect bazohet në një formulë e biodegradueshme e cila është plotësisht e sigurt, dhe po aq e fuqishme sa përbërësit e ngjashëm kimikë toksikë. Nuk ka nevojë ta shpëlani atë.

Wellneo IzaEffect Home Disinfectant

Më shumë rreth dezifektantit për shtëpinë Wellneo IZAeffect

 Përdorni biocidet në mënyrë të sigurtë. Gjithmonë lexoni informacionin mbi etiketën dhe produktin para përdorimit.

*Ky produkt është testuar në mikroorganizma: Trichophyton interdigitale, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Coronavirus 229E.

Burimi:

 1. Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano, Slovenia (SIST EN 13624:2004, June 2017)
 2. Dr. Brill & Dr. Steinmann, Institut fur Hygiene und mikrobiologie. Germany (Test report L17/0304.2, DIN EN 13624:2013, June 2017)
 3. Dr. Brill & Dr. Steinmann, Institut fur Hygiene und mikrobiologie. Germany (Test report L17/0304.3, DIN EN 13624:2013, June 2017)
 4. Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano, Slovenia (SIST EN 1040:2006, June 2017)
 5. Dr. Brill & Dr. Steinmann, Institut fur Hygiene und mikrobiologie. Germany (Test report L17/0304.1, DIN EN 13727:2015, June 2017)
 6. Assesment report (Regulation (EU) No 528/2012 concerning the making available on the market and use of biocidal products), Hydrogen peroxide, Finland (March 2015) 
 7. Instituto Valenciano de Microbiologia, Virucidal test – Coronavirus 229E, EN-14476:2013+A2:2019 (2020)
 8. Instituto Valenciano de Microbiologia, Virucidal test – Poliovirus type 1, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, EN-14476:2013+A2:2019 (2020)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë