Nuk keni produkte në shportë

Provo

Devijues Rruge Top Shop Magic Tracks

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Bëjeni garën edhe më argëtuese me aksesorin shtesë devijues rruge. Zgjidhni drejtimin që dëshironi të marrë makina juaj dhe lidhni devijuesin në të treja anët e saj me pistën e garës.

Devijues Rruge Top Shop Magic Tracks

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëjeni garën edhe më argëtuese me aksesorin shtesë devijues rruge. Zgjidhni drejtimin që dëshironi të marrë makina juaj dhe lidhni devijuesin në të treja anët e saj me pistën e garës.

Më shumë
Detajet e produktit

Parandaloni përplasjen në momentin e fundit

Shtojini më shumë kënaqësi lojës me aksesorin devijues Magic Tracks. Lidhni të trë anët e tij me pistën, vendosni shiritin gri në anën e rrugës që dëshironi dhe shikoni sesi makina do të shtyje atë. Me devijuesin e rrugës, ju mund të zgjidhni nësë makina do të shkojë në anën e majtë apo të djathtë, kështu nuk keni pse të përsërisni sërisht të njëjtën rrugë.

Zhvilloni imagjinatën e fëmijëve tuaj

Magjia ndodh në momentin që fiken dritat. Pjesët e pistës Magic Tracks janë me material plastik i cili është shumë cilësor dhe që ndriçon në errësirë. Lëreni në dritë për pak orë, fikni dritën dhe filloni garën.

Aksesore shtesë të disponueshëm për ju!

 • Pista, Makinat dhe Muret Magic Tracks

  Garoni dhe luani me makinat dhe pisten Magic Tracks e cila ndriçon në errësirë. Ajo ka 2 makina dhe 14 aksesorë.

  Kliko këtu

 • Ashensori

  Shikoni sesi makina mund të kalojë nga njera anë në tjetrën, ngrihet lart dhe ulët në anën tjetër.

  Kliko këtu

 • Disk Rrotullues

  Ktheni sërisht makinën në garë. Ajo automatikisht rrotullon me 180° dhe kthen serisht makine ne piste.

  Kliko këtu

 • Ura

  Shtoji më shumë argëtim lojës me aksesorët e ndryshëm. Ura e cila i bashkëngjitet pistës së garës për ta bërë edhe më argetuese.

  Kliko këtu

Informacione Shtesë

Informacione Shtese

 • Aksesorë për Magic Track, Devijues Rruge
 • Përmasa e produktit: gjatësia 15 cm, lartësia 3 cm
Të dhëna teknike
Përmasat length 15 cm, height 3 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star