Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Depilator për fytyrën Flawless Wellneo

Photo
Video
-67%

Një pajisje e re e cila është e thjeshtë dhe efektive për pastrim e qimeve të fytyrës. Një brisk i mprehtë i fsheshur i cili rrotullohet, për heqjen e qimeve të fytyrës pa dhimbje. Falë formës së tij si një buzkuq, ju mund ta merrni me vete kudo. Me një pllakë flori 18-karat, ky produkt është plotësisht hipoalergjik - dhe i testuar dermatologjikisht!

Depilator për fytyrën Flawless Wellneo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një pajisje e re e cila është e thjeshtë dhe efektive për pastrim e qimeve të fytyrës. Një brisk i mprehtë i fsheshur i cili rrotullohet, për heqjen e qimeve të fytyrës pa dhimbje. Falë formës së tij si një buzkuq, ju mund ta merrni me vete kudo. Me një pllakë flori 18-karat, ky produkt është plotësisht hipoalergjik - dhe i testuar dermatologjikisht!

Më shumë
Detajet e produktit

Depilator diskret & luksoz

Nëse edhe ju jeni një nga ato femra të cilat jeni duke luftuar me qimet e padëshiruar të cilat ju dalin në fytyrë dhe ju bezdisin madje edhe në ditët tuaja më të rëndësishme, Wellneo Flawless është zgjidhja e duhur dhe e vetme për ju. Thjeshtë vendoseni në kuletën tuaj së bashku edhe me produktet e tjera të kosmetikës. Falë dizajni të tij shumë luksoz dhe formës së një buzëkuqi, askush nuk do të dijë sekretin tuaj.

Lëkurë e lëmuar pa dhimbje dhe irritim

Hiqni dorë nga depilimet të cilat janë të dhimbshme dhe ju irritojnë lëkurën! Wellneo Flawless do të bëjë rutinën tuaj edhe më të thjeshtë, thjeshtë kalojeni mbi sipërfaqen e lëkurës ku keni qimet dhe hiqni ato pa dhimbje. Më e mira - ju nuk keni pse të prisni që qimet të rriten sërisht, është e sigurtë dhe mund të përdoret çdo ditë.

Dizajn i këndshëm i cili fsheh teknologjinë më të mirë

Dizenjuar për të qënë diskrete, Wellneo Flawless ka një formë të ngjashme si një buzkuq. Në brëndësi të saj është e fshehur teknologjia më e mirë Gjermane - thika të vogla të cilat nuk duken, për një lëkurë të butë dhe plotësisht të pastër pa qime në vetëm pak sekonda. Me një pllakë floriri 18-karat ky produkt është plotësisht hipoalergjik dhe i butë në prekje.

Zgjidhja ideale për të gjitha femrat

Depilatori është shumë i thjeshtë në përdorimi, për heqjen e qimeve të fytyrës. Mund ta mbani me vete në kuletën tuaj të tualetit - falë dizajnit të saj, askush nuk do ta kuptojë që është një depilator fytyre. Ka një dirtë të vogël për të parë me imtësi edhe qimet më të vogla. Pa irritim, ju mund të hiqni qimet në pjesën e mjekrës, qafës apo buzëve, për një lëkurë të butë e të pastër.

6 arsye pse duhet të porosisni tani Wellneo Flawless:

  • Heq qimet e fytyrës pa dhimbje
  • Dizajn tërheqës - askush nuk do ta kuptojë që është një depilator fytyre
  • E sigurtë për tu përdorur çdo ditë
  • Hipoalergjik
  • E vogël mund të merret me vete kudo
  • Punon me bateri

Mund të merret me vete kudo

Ju mund ta merrni me vete kudo dhe kështu do të ndjeheni më të sigurtë. Ajo mund të futet në kutinë e tualetit dhe nuk zë shumë vënd. Nëse qimet e padëshiruara ju bëjnë ndonjë surprizë, e vetmja gjë që duhet të bëni është të përdorni depilatorin dhe nuk keni pse të shqetësoheni.

Përpara

Pas

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star