Nuk keni produkte në shportë

Provo

Depilator me 5 funksione Beauty Pro

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Depilatori Wellneo 5në1 përfshin gjithçka që ju nevojitet për një trup tërheqës dhe të bukur. Përdoreni atë për të pasur një trup pa qime dhe të lëmueshëm, thonjë të bukur me shkëlqim dhe këmbë pa kallo - të gjitha në një paisje të vetme.

 • Depilator për këmbët dhe krahët
 • Shkurton qimet e qafës
 • Pastron kallot e këmbëve
 • Rregullon thonjtë
 • Furça për pastrimin
 • Punon në të njomë dhe në të thatë
Depilator me 5 funksione Beauty Pro

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Depilatori Wellneo 5në1 përfshin gjithçka që ju nevojitet për një trup tërheqës dhe të bukur. Përdoreni atë për të pasur një trup pa qime dhe të lëmueshëm, thonjë të bukur me shkëlqim dhe këmbë pa kallo - të gjitha në një paisje të vetme.

 • Depilator për këmbët dhe krahët
 • Shkurton qimet e qafës
 • Pastron kallot e këmbëve
 • Rregullon thonjtë
 • Furça për pastrimin
 • Punon në të njomë dhe në të thatë
Më shumë
Detajet e produktit

I vetmi set bukurie që ju nevojitet

Ju do e dashuroni setin e bukurisë Wellneo 5-në-1në të lagësht dhe të thatë – inovativ dhe praktik, kjo është gjithçka që ju duhet për një pamje sa më të mirë. Me këtë produkt të mahnitshëm 5 në 1, ju do të keni:

 1. Këmbë të lëmuara
 2. Parakrahë të depiluar
 3. Këmbë pa kallo
 4. Flokë të shkurtuar
 5. Thonjë me shkëlqim
1 2 3 4 5

Të bukur nga koka tek këmbë

Çdo njëri prej nesh meriton një lëkurë të butë. Me depilatorin 5-në-1 ju mund ta keni atë në komoditetin e shtëpisë tuaj, me një kosto të vogël!

Jo më shpenzime për makinë apo shkumë rroje, jo më djegie në lëkurë nga dylli i nxehtë, jo më harxhim kohe dhe shërbime të shtrenjta në sallonet e bukurisë!

Dëshmitare

 Unë e përdor atë për të hequr kallot, për ti dhënë formë thonjëve të mi. Unë e përdor atë për të depiluar këmbët. Une kryesisht e përdor atë për çdo gjë që ka nevojë një grua. 

Ana V., Kliente e kënaqur.

Shijoni një ndryshim total

Depilatori 5 në 1, sistemi revolucionar i heqies së qimeve do të bëhet partneri juaj i domosdoshëm kur është fjala për bukurinë dhe mirëqënien. I lehtë për tu përdorur dhe jashtëzakonisht praktik, ai do t'ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet për një pamje tërheqëse dhe të pastër.

 • Mund të përdoret në të thatë dhe në të njomë - është rezistent ndaj ujit, kështu që ju mund ta përdorni atë edhe në dush. 

 • Me dritë LED zbulon edhe qimet më të vogla, kështu që mburret me saktësinë më të mirë të depilimit në krahasim me paisjet e ngjashme.

 • E vogël, kompakte dhe pa tela, e cila e bën tepër të lehtë për tu përdorur.

 • Dizanj ergonomik, i përshtatet përsosmërisht dorës tuaj dhe krenohet me cilësinë e përkryer, kështu që ju do ta përdorni atë edhe në vitet pasardhëse.

5 funksione të mahnitshme në 1 paisje

Depilatori 5 në 1 kombinon 5 paisje efikase në 1: heqës kallosh, depilator, makinë rroje, makinë prerëse, dhe aksesorët për manikyr/pedikyr. Nuk do ju duhen 5 paisje të veçanta për të përfituar të gjitha nevojat tuaja, pasi Depilatori 5 në 1 do të kujdeset për të gjitha nevojat tuaja të bukurisë, duke ju kursyer kohë dhe para.

Tregojini këmbët tuaja në sandale

Depilatori 5 në 1 është një paisje e re për heqjen e qimeve, mbartësi i kalllove ju mundëson largimin e lëkurave të vdekura, të vështira dhe të thata nga këmbët, kështu që ju mund të tregoni këmbët tuaja të buta dhe të shkëlqyera në çdo kohë dhe kudo.. I lehtë për tu përdorur dhe shumë praktik, ai do t'ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet për një pamje sa më tërheqëse dhe të pastër.

Largoni qimet e pa dëshiruara vetëm me një hap

Depilatori bën që qimet tuaja të rriten përsëri më hollë dhe më ngadalë, kështu që ju do ju duhet ti hiqni qimet një herë në disa javë dhe jo njëherë në disa ditë. Jep rezultate të shkëlqyera, qimet do të rriten përsëri dhe do të jenë më të buta dhe më pak të dukshme.

Makinë rroje & makinë prerëse për një pamje tërheqëse dhe të pastër

Lëkurë miqësore, shtojcë e veçantë për makinën prerëse e cila është projektuar për të siguruar një pamje të rregullt dhe të pastër duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për linjën e bikinit. Ky sistem ju lejon të zgjidhni midis 3 prerësve të ndryshëm me përshtatjen e gjatësisë sipas nevojave.

Tregojini duart dhe këmbët pa problem

Shtojca manikyr/pedikyr zbukuron, limon dhe formon thonjtë tuaj dhe kjo është ideale për përdorim në thonjt natyral dhe në ato me akrilik. Mbartësi i kalllove ju mundëson largimin e lëkurave të vdekura, të vështira dhe të thata nga këmbët, kështu që ju mund të tregoni këmbët tuaja të buta dhe të shkëlqyera në çdo kohë dhe kudo.

Përveç kësaj ju do të merrni edhe 4 aksesorë për manikyr/pedikyr:

 1. Limim thonjsh për një pamje natyrale
 2. Formësimin dhe konturimin e thonjëve
 3. Heqjen e kutikulave dhe papastërtive nën thonjë
 4. Zbutjen dhe formimin e thonjëve

Seti përfshin:

 • Paisjen bazë - Depilatorin 5 në 1
 • Heqës kallosh
 • Makinë rroje + makinë prerëse
 • Depilator
 • 5 aksesorë të ndryshëm për manikyr/pedikyr
 • Furçe pastrimi
 • Furçat e fytyrës

Informacione teknike:

 • Përmasa e produktit: 16 cm
 • Pesha e produktit: 0,35 kg
 • Fuqia: 3V
 • Bateritë 2x AA (nuk përfshihen)
 • Përcaktimi i shpejtësisë: niveli 1 shpejtësi për çdo funksion

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star