Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë dhe zgarë Delimano

Photo
Video
-50%

Transformoni furrën në zgarë

Tava Stone Legend lehtësisht mund të kthejë sobën tuaj të gatimit në një zgarë të brëndshme dhe t'ju ndihmojë të pregatisni një shumëllojshmëri gatimesh të shijshme e të shëndetshme.

 • Shijoni gatimin pa berë shumë rrëmujë
 • Formë e sheshte, nuk zë shumë hapësirë
 • Lehtësi në larje, edhe në lavastovilje
 • përmasa: 40x25x3 cm

 

Tavë dhe zgarë Delimano

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,740 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Transformoni furrën në zgarë

Tava Stone Legend lehtësisht mund të kthejë sobën tuaj të gatimit në një zgarë të brëndshme dhe t'ju ndihmojë të pregatisni një shumëllojshmëri gatimesh të shijshme e të shëndetshme.

 • Shijoni gatimin pa berë shumë rrëmujë
 • Formë e sheshte, nuk zë shumë hapësirë
 • Lehtësi në larje, edhe në lavastovilje
 • përmasa: 40x25x3 cm

 

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni gatimet e zgarës në rehtatinë e shtëpisë

Në çdo kohë, kudo dhe në çdo sezon! Me Zgarën Delimano Stone Legend ju mund të pregatisni gatime zgare edhe brënda në shtëpi. Nuk ju duhet një kopësht i madh, një zgarë e madhe apo shumë kohë në dispozicion për të pregatitur dhe ndezur zgarën- çdo gjë është më e thjeshtë me tavën zgarë Delimano Stone Legend. 

Ju lehtësisht mund të transformoni sobën ose furrën në zgarë dhe të shijoni gatime të shijshme si krah pule, brinjë ose perime të shijshme në shumë pak kohë. Tava Stone Legend gjithashtu është shumë e përshtatshme edhe për pica apo për të ngrohur ushqimet e mbetura.

E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave!

 • Induksion

 • Gaz

 • Furrë

Shumë rezistente dhe sipërfaqe që nuk ngjit

Ajo nuk gërvishtet dhe nuk prishet falë materailit me veshje guri që është shumë rezistent! Ju mund të përdorni pirnuj apo thika metalike ose mund të prisni mishin - ajo nuk do të pësoj asnjë ndyrshim!

Falë materailit i cili nuk ngjit, ju do të harroni pjesën më të vështirë - pastrimin e saj!

Pa yndyrë për një jetë më të shëndetshme

Me këtë tavë zgarë ju mund të gatuani pothuajse pa yndyre, pra ushqimet do të jenë më të lehta dhe më të shëndetshme për ju dhe familjen tuaj. 

Provoni shijen e vërtetë të ushqimeve të pregatitura në enët me veshje guri, dhe krijoni atmosferen e vertetë të barbeques edhe në ditët e ftohta të dimrit.

 • Pica

 • Perime dhe djath

 • Mish

 • Fruta deti

 • Pulë

Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • përmasa: 40x27x38 cm
 • e lehtë & e sigurtë
 • lahet në lavastovilje
 • 100% e riciklueshme dhe miqësore për mjedisin
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • veshje guri e përforcuar me copëza guri dhe titaniumi
 • përdoret në të gjitha sobat me korend, gas, induksion, furrë (dëri në 230°C) (nuk përdoret në mikrovale)
Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 20x27x38cm
Rezistenca e temperaturës 230°C

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Arbi

www.delimano.al

07/06/2017

Zgara
Tava dhe zgara Stone Legend eshte zgjidhje e perkryer per te apasionuarit e gatimit ne zgare. Jo vetem qe nuk ngjit por mund te gatuaj dhe pa yndyre

Produktet 1