Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Ulje deri në 80%

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Power Blender Delimano

Photo
Video
-50%

Pregatisni në sekond lëngje të freskëta, smoothie dhe salca të shijshme me blenderin Delimano. Motorri i fuqishëm mund të copëtojë edhe frutat e forta dhe mbi te gjitha edhe akullin. Blenderi Delimano ka një kontenier 1 litersh i cili është i lëvizshëm dhe thikat me material çelik inox. Lehtësi në përdorim dhe në pastrim.

 

Power Blender Delimano

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni në sekond lëngje të freskëta, smoothie dhe salca të shijshme me blenderin Delimano. Motorri i fuqishëm mund të copëtojë edhe frutat e forta dhe mbi te gjitha edhe akullin. Blenderi Delimano ka një kontenier 1 litersh i cili është i lëvizshëm dhe thikat me material çelik inox. Lehtësi në përdorim dhe në pastrim.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Aventura të paharruara në kuzhinë me Blenderin Delimano

Pregatisni supë të shijshme, smoothie të shëndetshëm, milkshakes, e lengjë të freskëta në vetëm pak sekonda me blenderin e fuqishëm Delimano. Me një kontenier me kapacitet 1 litër dhe thikë të mprehtë ky blender nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj.

Njihuni me mundësitë e pafundme

 • Pregatisni smoothie në pak sekonda

 • Pregatisni frapuçino

 • Lëngje të freskëta për të gjithë familjen tuaj

 • Miksoni supa kremoze

 • Pregatisni salca

 • Pregatisni brumin e krepave

 • Pate e shijshme

 • Pure e shijshme

 • Ushqime të shëndetshme për fëmije

 • Smoothie

 • Lëng

 • Kafe

 • Arra

Informacione Shtesë

Si funksionon?

Motorr i fuqishëm

Një motorr i fuqishëm 350W siguron fuqi dhe efikasitet gjatë përdorirmit. Thjeshtë shtypni butonin dhe përbërësit do të kthehen në smoothie, ju mund të miksoni edhe ushqimet apo lëngjet. Gjithashtu baza e tij mund të hiqet për më shumë lehtësi në pastrim.

Thikë çelik inox

Thikat e çelikut mund të përballojnë të gjitha llojet e frutave dhe perimeve, frutat e thata dhe akullin gjithashtu.

Ky produkt gjithashtu është dizenjuar për tu paketuar lehtësisht dhe për të mos zënë shumë hapësirë. Lehtësi në pastrim dhe përdorim.

Rekomandohet për:

 • Për çdo familje
 • Ideale për personat të cilët preferojnë smoothiet
 • Perfekte për personat të cilët duan të ushqehen shëndetshëm
 • Për familjet me fëmijë të vegjël, personat në moshë apo studentet
 • Këdo që dëshiron të kursejë kohë dhe energji në kuzhinë

Informacione teknike:

 • 1 x Paisja bazë
 • 1 x Kontenieri i blenderit
 • 1 x Thikë
 • 1 x Kapak me gotë matëse
 • Manual Përdorimi

Të dhëna mbi pajisjen

 • 350W
 • Kapaciteti i kontenierit: 1litër
 • Materiali i kontenierit: Plastik
 • Përmasa: Lartësia 36 cm x Diametri i poshtëm 12.5 cm
 • Temparatura maksimale e ushqimeve që mund të vendosen në blender është 60°C
 • Një shpejtësi
Të dhëna teknike
Materiali abs, çelik inoks, pp, të tjera
Pesha 1.7 kg

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

22 Vlerësime

1-10 nga 22

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

cela alma

www.delimano.al

10/10/2016

jam shume e kenaqur me produktin.kam nje vit qe e perdor dhe bej cdo gje.lengje,salca,gjalp,pure,etj.flm.top-shop.

Leonard

www.delimano.al

22/09/2016

EShte nje produkt shume i perdorshem dhe ia vlen per sa kushton.

Alesia

www.delimano.al

04/09/2015

Si gjithmone Top Shop nuk me zhgenjen me produktet e tij!Eshte super....ja vlen ta keni nje te tille ne shtepine tuaj!

Ami

www.delimano.al

03/09/2015

...produkt fantastik dhe praktit,un jam shuuuuuummm e kenaqur ;) :)

erga

www.delimano.al

03/09/2015

Vertet i mrekullueshem me kenaqi

bianka

www.delimano.al

03/09/2015

personalisht per mua eshte 1 produkt qe eshte i domosdoshem ne familje pervec faktit qe eshte i mrekullueshem per shume perdorime ne kuzhine

Eljana

www.delimano.al

03/09/2015

Produkt fandastik, sh cilsor dhe praktik :)

Arta

www.delimano.al

03/09/2015

produkt shume praktik dhe shume i domiosdoshem ne guzhinen e cdo familje.Per mua eshte gjithcka..

izabelazekaj

www.delimano.al

03/09/2015

shum i mire

Silva

www.delimano.al

03/09/2015

Jam super e kenaqur me kete grirese, i shpejt, praktik,lahet pa problem dhe apsulutisht shume funksional, grin frutat,perimet,etj per lengjet e mija te preferuara,shume i shendetshem :) flm Delimano :)

1-10 nga 22

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3