Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Zierës Vezesh Utile Master Pro Jajowar Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-55%

Me Utile Master Pro Jajowar harrojini vezët e ziera shume ose të thyera.  Me sistemin e mbylljes automatike ju mund të bëni vezë perfekte çdo herë! 7 vezë të ziera të forta, të mesme dhe të buta, vezë pa lëvore, përgatisni omëleta, perime me avull, gatuani oriz dhe madje sterilizoni biberonat e fëmijëve.

Zierës Vezesh Utile Master Pro Jajowar Delimano

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,790 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Me Utile Master Pro Jajowar harrojini vezët e ziera shume ose të thyera.  Me sistemin e mbylljes automatike ju mund të bëni vezë perfekte çdo herë! 7 vezë të ziera të forta, të mesme dhe të buta, vezë pa lëvore, përgatisni omëleta, perime me avull, gatuani oriz dhe madje sterilizoni biberonat e fëmijëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Vezë perfekte dhe më shumë

Kjo është fraza më e mirë për të përshkruan këtë ndihmës të dobishëm - Delimano Utile Mater Pro Jajowar. Një avullore e vogël në thelbin e saj, me aksesorë shtesë, ju lejon të përgatisni lehtë dhe siç duhet vezën në të gjitha mënyrat e mundshme që mund të imagjinoni. Dhe jo vetëm vezët - provojeni edhe me perime, oriz dhe drithëra të tjerë!

E lehtë për tu përdorur kur nxitoni në mëngjes

Ju thjeshtë duhet të vendosni se çfarë do të pregatisni, vendosni përbërësit, ujë dhe ndizni paisjen. Sapo të jetë gati, pajisja Delimano Utile Mater Pro Jajowar do të fiket automatikisht, dhe ju nuk keni pse të stresoheni më për mëngjesin. E saktë, e duhur, e pamundimshme dhe e sigurtë!

Shijoni vezët pa yndyrë

Me Utile Mater Pro Jajowar ju do te shijoni vezët pa yndyrë dhe të shëndetshme, në të gjitha mënyrat e gatimit – vezë të ziera shumë, të ziera pak, të gatuar pak apo të gatuara me avull. Sapo të jenë gati, ju mund ti servirni në një tas të vogël.

  • Vezë sy

  • Vezë me gjizë

  • Omëletë

  • Vezë të ziera shumë

  • Perime me avull

  • Oriz

Duhet të shtoni vetëm ujë

Delimano Utile Mater Pro Jajowar përdoret vetëm me ujë, mbushni bazën me sasinë e duhur të ujit për numrin e vezëve që do të gatuani. Seti gjithashtu përfshin edhe filxhanin e matës me të cilin mund të masni më thjeshtë sasinë e ujit që ju nevojitet.

Aksesorë i cili mban deri në 7 vezë

Delimano Utile Mater Pro Jajowar ka edhe një aksesorë i cili përdoret për të zier deri në 7 vezë njëkohësisht. Gjithashtu me aksesorin tjetër të saj ju mund të gatuani dy vezë sy në të njëjtën kohë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star