Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan i thellë me veshje guri 35 cm Delimano Stone Legend

Photo
Video

Tigan i thellë Giant Wok me një formë të veçantë, një tigan i cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. I përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje. Përmasa 35 cm.

Tigan i thellë me veshje guri 35 cm Delimano Stone Legend
4.490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tigan i thellë Giant Wok me një formë të veçantë, një tigan i cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. I përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje. Përmasa 35 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni ushqimin e ëndrrave

Jeni duke gatuar një vakt për të gjithë familjen, diçka të shpejtë, një omeletë për mëngjes apo kokoshka për të parë një film në mbrëmje, me tiganin e thellë Stone Legend Giant Wok 35 cm ju mund të pregatisni çdo gjë që dëshironi pa venë në diskutim shijen e njëkohësisht ushqimet do të jenë të shëndetshme, dhe ju nuk do të mundoheni shumë.

Një tigan shumë funksional të cilin mund ta përdorni për të gatuar lloje të ndryshme pjatash. Dhe për më tepër ai është shumë i madh, ju mund të gatuani për të gjithë familjen apo nëse keni miq për darkë.

Është perfekt për:

 • Paella

 • Ushqim Aziatik

 • Mish

 • Makarona

 • Salca

 • Perime

Rezistent dhe nuk ngjit për të bere gatimin më të këndshëm

Ky tigan është ideal edhe për ushqimet të cilat janë të njohura që ngjisni (veza apo peshku) por edhe pas shumë e shumë përdorimesh ai do të ruaj vetin e cila nuk ngjit si shumica e tiganeve, tenxhereve apo tavave. Falë kësaj sipërfaqja e tij pastrohet shumë thjeshtë me një sfungjer ose një peshqir. Si të gjitha enët e tjera të linjes Stone Legend, ky tigan është shumë rezistent ndaj gërvishtjeve.

 • Nuk ngjit

 • Rezistent ndaj gërvishtjes

 • Lehtësi për tu pastruar

E përshtatshme për çdo lloj sobe

Pjesa e poshtme e tiganit është e drejtë, përshatet me çdo plitkë sobe. Me dy doreza praktike, për të gatuar dhe servirur lehtësisht. Ky tigan është i përshtatshëm për çdo lloj sobe edhe për sobat me induksion.

Jetoni shëndetshëm duke gatuar shëndetshëm

Tigani Delimano Stone Legend Giant Wok 35 cm është i përbërë vetëm nga materiale jo-toksike të cilat nuk dëmtojnë ushqimin apo trupin. Falë veshjes së tij me përbërje guri të vërtetë, ai ju lejon të gatuani në mënyrë të shëndetshme dhe duke hedhur thjeshtë një pikë vaj, gatimet tuaja do të ruajnë shijen, vitaminat dhe vlerat ushqyese.

Si të gjitha enët e tjera të linjës Stone Legend, edhe ky tigan sjell një mënyrë të thjeshtë dhe të shëndetshme të gatimit në kuzhinën tuaj. Prodhuar me materiale të cilësisë së lartë të cilat janë 100% të riciklueshme dhe mbrojnë mjedisin, rezistente ndaj djegies dhe gërvishtjeve, me copëza të volga mineralesh guri dhe titanium të cilat sigurojnë jetëgjatësi, plus shijen origjinale të gatimit në gurë të vërtetë.

Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Diametri në pjesën e sipërme: 35 cm
 • Diametri në pjesën e poshtme: 13,3 cm
 • Kapaciteti: 4 L
 • 100% i riciklueshëm, miqësor për mjedisin
 • Materiale jo-toksike - 100% pa PFOA, kështu kimikatet e rrezikshme nuk do të futen në ushqimet që do të gatuani
 • GUR I VERTETË veshja e përforcuan me copëza natyrale mineralesh guri dhe titaniumi
 • Lehtësi për tu pastruar, lahet edhe në lavastovilje
Të dhëna teknike
Kapaciteti 4 l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali çelik karboni
Materiali i brendshëm gur quantanium

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star