Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Thekëse buke Delimano Clarity

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-62%

Thekni bukën çdo mëngjes dhe filloni ditën me një shije dhe aromë të mirë falë thekses së bukës Delimano.

Thekëse buke Delimano Clarity

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Thekni bukën çdo mëngjes dhe filloni ditën me një shije dhe aromë të mirë falë thekses së bukës Delimano.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni aromën e bukës së thekur çdo mëngjes me ndihmën e thekses Delimano

Ju pëlqen aroma e bukës së thekur në mëngjes, e shoqëruar me gjalp dhe rreëel, kafe apo lëngje të fresketa frutash apo jo? Mos e menjanoni mëngjesin - theksja e bukës do t'ju kujtojë gjithmonë të shijoni një nga vaktet më të rëndesishmë të ditës.

Thekni, ngrohni dhe shkrini lloje të ndryshme buke

Theksja e bukes Delimano është paisje bazë dhe perfekte për çdo kuzhinë, me të gjitha funksionet që një thekse duhet të ketë.

 • Ju mund të zgjidhni nëse dëshironi bukën të thekur shumë ose je. Falë funskionit qëndror ajo bën të mundur thekjen e bukës në mënyrë uniform. Ju mund të vendosni bukë të prerë në copa të vogla ose mund të vendosni edhe kroasant.
 • Bukë e ngrirë? Përdorni theksen! Theksja e bukës Delimano është gjithashtu e përshtatshme edhe për të shkrirjen apo ngrohjen e fetave të bukës, ngrohjen e simiteve, bagetave apo muffins.

Mbroni gishtat nga djegia

Funksioni i ngritjes automatike ju ndihmon të merrni bukën lehtësisht nga theksja dhe ju mbron gishtat nga djegia. Gjithashtu sirtari i thërrimeve mund të hiqet lehtësisht dhe mund të pastrohet.

Delimano Clarity Toaster White

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Kontroll elektronik i thekjes
 • Thekje e njëtrajtshme
 • Ngritje automatike
 • Ngron simitet
 • Shkrin & ngroh bukën
 • Buton anullimi
 • E lehtë për tu përdorur
 • Dizajn modern
 • E sigurtë në përdorim
 • Materiale që i rezistojnë kohës
Të dhëna teknike
Fuqia 730-870 W
Kapaciteti /
Materiali çelik inoks, plastik, të tjera
Pesha 1.52 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star