Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Multicooker me presion Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Multi Cooker, është një nga pajisjet, e cila bashkon teknologjinë dhe gatimin me presion.

 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • Kapacitet 5 Litra
 • 0-90 minuta kohë për gatime me presion
 • Sistem i sigurtë mbyllje
 • Ushqime me shumë  vitamina dhe vlera ushqyese 
 • Shije të mrekullueshme pa yndyra të shtuara
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko Manualin dhe Librin me Receta >>

Tenxhere Multicooker me presion Delimano
14,990 Lekë
13,490 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Multi Cooker, është një nga pajisjet, e cila bashkon teknologjinë dhe gatimin me presion.

 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • Kapacitet 5 Litra
 • 0-90 minuta kohë për gatime me presion
 • Sistem i sigurtë mbyllje
 • Ushqime me shumë  vitamina dhe vlera ushqyese 
 • Shije të mrekullueshme pa yndyra të shtuara
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko Manualin dhe Librin me Receta >>

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni vaktet në 1/3 e kohës!

Me tenxheren elektrike me presion Delimano Multi Cooker  ju do të pregatisni vaktet tuaja deri në 3 herë më shpejtë se me tenxheret e zakonshme! Një zgjidhje e shpejtë dhe e thjeshtë për të gatuar, me një kapacitet prej 5 Litrash i cili do t'ju lejojë të gatuani vakte të shpejta, të shijshme dhe ju nuk do të mundoheni dhe mbi të gjitha nuk do të shpenzoni shumë para!

Duke marre parasysh se çfarë jeni duke gatuar dhe presionin që duhet për të gatuar, ky kapak vakumi pregatit ushqimet tuaja më shpejtë, pa shpërndarë nxehtësinë dhe aromën e gatimit në të gjithë shtëpinë. Kjo paisje do të bëjë çdo gjë për ju - thjeshtë vendoseni në punë dhe ju mund të gatuani në 6 funksione të ndryshme:

 • pregatisni rizoto
 • gatuani supë apo gjellë
 • gatuni me zjarr të ngadaltë
 • pregatisni mishin
 • gatuani me avull
 • ngrohni ushqimet

Delimano Electric Pressure Multi Cooker përdor pak energji dhe ujë dhe gatuan ushqimet më shpejtë - kështu ju do të kurseni para dhe do të mbroni mjedisin duke gatuar me këtë paisje. Familja juaj do të shijojë gatime të shëndetshme duke ruajtur vitaminat dhe minerale.

Një paisje e domosdoshme për çdo kuzhinë

Kombinimi tërhqës i materiali inox dhe plastikës në ngjyrë të zezë është perfekt dhe përshtatet me çdo kuzhinë moderne. Dizenjuar për më shume prakticitet në përdorim ajo do të kthehet një ndër paisjet më të preferuara të kuzhinës tuaj. Shijoni ushqimet e shëndetshme të pregatitura me këtë tenxhere dhe avantazhet e saj:

 • me një kapacitet 5 Litra e cila përshtatet edhe për familje me shumë persona
 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • kontroll temperature dhe presioni për më shumë fleksibilitet
 • me funksion kohe të paracaktuar
 • koha e mbajtjes së presionit 0-90 minuta
 • funksion për të mbajtur të ngrohta ushqimet
 • e lehtë për tu përdorur dhe ekran dixhital
 • doreza të sigurta dhe e lehtë për të servirur ushqimet
 • buton mbyllje për tu mbrojtur nga avulli apo uji i nxehtë
 • ekran dixhital i vogël për të monituruar më lehtë

DELIMANO ELECTRIC PRESSURE MULTI COOKER 5L ENG

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • për vakte të shëndetshme, të shijshme dhe të shpejta
 • gatuni deri në 3 herë më shpejtë se me tenxheret e zakonshme
 • nevojitet më pak ujë dhe energji
 • ruan më shumë vitaminat dhe minieralet
 • sistemi i sigurtë mbyllje
 • tenxhere në formë U - e lehtë për tu pastruar
 • mikrokompjueter inteligjent - nuk ju duhet të prisni
 • koha e mbajtjes së presionit 0-90 minuta
 • kapaciteti 5 Litra
 • doreza të sigurta
 • fuqia: 900W

Multi Cooker është ideale për të gjitha kuzhinat dhe rekomandohet për:

 • familjet të cilat nuk kanë shumë kohë në dispozicion
 • për këdo që dëshiron të gatuaj shpejtë dhe thjeshtë
 • për këdo që dëshiron të përdorë paisje efiçente dhe aksesorë të cilët nuk dëmtojnë mjedisin
 • për të gjitha ata të cilët duan të pregatisin vakte të shëndetshme
 • për personat të cilët preferojnë paisje të cilat kanë edhe funskionin e programimit të minutazhit të gatimit
 • personat të cilët preferojnë të kenë kohë ekstra dhe nuk duan të shpenzojnë shumë kohë për të pastuar të gjithë kuzhinën
 • për të gjitha kuzhinat

 

Të dhëna teknike
Materiali çelik, pp, të tjera
Pesha 5.65 kg
Përmasat 30 x 34 cm

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

51 Vlerësime

11-20 nga 51

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Li

www.topshop.al

16/02/2018

Tenxherja me fantastike
Shume e mire

Lela

www.delimano.al

20/04/2019

5
Super e mire !

Meli

www.delimano.al

24/04/2018

Manual ne shqip
Tenxherja eshte shume e mire , cdo gje eshte gati ne pak minuta , por do doja nje manual ne shqip dhe librin me receta .

Keti

www.delimano.al

24/04/2018

Multi joker...nje mrekulli
Nje mrekulli ...kjo po qe vlen ..flm delimano

New Girl

www.delimano.al

13/04/2018

Zgjidhja ideale per kedo qe do te gatuaj!
Eshte zgjidhja me e mire per te gatuar shendetshem,shijshem dhe per me teper ne pak kohe!Faleminderit per kete produkt te jashtezakonshem!

Xhes

www.delimano.al

25/01/2018

Zgjedhja me e mire per ne qe punojme me ore te zgjatura e per kedo tjeter.
Produkt per te cilin ia vlen te shpenzosh , dhe ta keni patjeter ne kuzhinen tuaj.
Deri tani jam shume e kenaqur .
Vetem se kam nevoje per nje manual perdorimi ne shqip per mamin .
Delimano
Pershendetje, Na behet qefi qe jeni e kenaqur, patjeter po jua dergojme me e-maili manualin dhe librin me receta.

Eri

www.delimano.al

21/01/2018

Pershendetje, mund tme dergoni manualin dhe receten ne shqip. Flm
Pershendetje, mund tme dergoni manualin dhe receten ne shqip. Flm ☺
Delimano
Pershendetje,libri me receta do tju vije me email ne adresen tuaj. Faleminderit
Delimano

Lumina

www.delimano.al

21/01/2018

5
Shume e mire super

Ina ina

www.delimano.al

20/01/2018

SUPER
Super!! Mund te ne dergoni dge mua manualin dhe recetat ne shqip ju lutem.Faleminderit
Delimano
Pershendetje, patjeter. Libri me receta do tju vije ne adresen tuaj te emailit.
Delimano

Brisi

www.delimano.al

10/01/2018

Super
Mund te me nisni manualin e perdorimit ju lutem?
Delimano
Pershendetje, librin me receta jua derguam ne adresen tuaj. Faleminderit.

11-20 nga 51