Nuk keni produkte në shportë

Provo

Suplement ushqimor me fara & fruta Delimano Nutriblast

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Një përzjerje e farave dhe frutave të cilat kanë një numër të lartë të vlerave ushqimore, 100% organike dhe pa gluten, përfshin: Goji Berries (Mana të kuqe Kineze), kakao, fara liri, fara kerpi. Tani ju mund ti shtoni smoothiet apo përzjerjeve të ndryshme që pregatisni me Nutribullet një sasi të madhe të vitaminave, anti-oksidanteve, fibrave dhe proteinave.Ne paketim perfshihen: 30 porcione. Nuk permajne OMG. Mund te konsumohen edhe nga vegjetarianet.

Suplement ushqimor me fara & fruta Delimano Nutriblast
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një përzjerje e farave dhe frutave të cilat kanë një numër të lartë të vlerave ushqimore, 100% organike dhe pa gluten, përfshin: Goji Berries (Mana të kuqe Kineze), kakao, fara liri, fara kerpi. Tani ju mund ti shtoni smoothiet apo përzjerjeve të ndryshme që pregatisni me Nutribullet një sasi të madhe të vitaminave, anti-oksidanteve, fibrave dhe proteinave.Ne paketim perfshihen: 30 porcione. Nuk permajne OMG. Mund te konsumohen edhe nga vegjetarianet.

Më shumë
Detajet e produktit

Përbërësit bazë të cilët ju ndihmojnë në një jetesë aktive & të shëndetshme

Një miks i farave dhe frutave të cilat kanë një numër të lartë të vlerave ushqimore, 100% organike dhe pa gluten, përfshin:

  • Goji Berries (Mana të kuqe Kineze)
  • Kakao
  • Fara liri
  • Fara kerpi

Zgjidhja ideale për vegjetarianët

Nutriblast Seed & Fruit Booster Mix mund të konsumohet edhe nga vegjetarianet.

NUTRIBLAST SEED & FRUIT BOOSTER MIX Retail

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star