Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Tigan Wok Stone Legend Scarlet Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Gatime të skuqura, fileto pule, vezë ose kokoshka? Delimano Stone Legend Scarlet Wok ju vjen në ndihmë. Ky tigan i dobishëm është shumëfunksional dhe mund të përdoret përtej recetave aziatike. Është bërë nga çelik inox/bazë smalt dhe veshje Quantanium 5-shtresore e cila parandalon ngjitjen e ushqimit dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve. Përmasa 28 cm. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Tigan Wok Stone Legend Scarlet Delimano
3,590 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
Më shumë

Gatime të skuqura, fileto pule, vezë ose kokoshka? Delimano Stone Legend Scarlet Wok ju vjen në ndihmë. Ky tigan i dobishëm është shumëfunksional dhe mund të përdoret përtej recetave aziatike. Është bërë nga çelik inox/bazë smalt dhe veshje Quantanium 5-shtresore e cila parandalon ngjitjen e ushqimit dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve. Përmasa 28 cm. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë