Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë Stone Legend Scarlet 35x21 cm

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Bëni një pjekje të paharrueshme me taven Delimano Stone Legend Scarlet. Kjo tavë me cilësi të lartë përfshin smalt/bazë çeliku inox me shtresë 5-shtresash Quantanium jo-ngjitëse e cila lejon gatim me pak yndyrë. Grimcat e vërteta të gurit në veshje ruajnë lagështinë në ushqim, duke rezultuar në pjekje me lëng që familja juaj do të dojë. Madhësia: 35x21 cm.

Tavë Stone Legend Scarlet 35x21 cm
3,590 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
Më shumë

Bëni një pjekje të paharrueshme me taven Delimano Stone Legend Scarlet. Kjo tavë me cilësi të lartë përfshin smalt/bazë çeliku inox me shtresë 5-shtresash Quantanium jo-ngjitëse e cila lejon gatim me pak yndyrë. Grimcat e vërteta të gurit në veshje ruajnë lagështinë në ushqim, duke rezultuar në pjekje me lëng që familja juaj do të dojë. Madhësia: 35x21 cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia