Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere qumshti Stone Legend Scarlet

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Preferoni një filxhan qumësht të ngrohtë para gjumit - përdorni tenxhere për qumësht Delimano Stone Legend Scarlet. E përkryer për përgatitjen e pijeve të nxehta si kakao, çaj ose për ngrohjen e shishes së foshnjës. Kombinimi prej çeliku të pandryshkshëm / smalt me veshje jo-ngjitëse Quantanium me 5 shtresa parandalon ngjitjen e qumështit dhe mund të përdoret në çdo lloj sobe. Përmasa 14 cm.

Tenxhere qumshti Stone Legend Scarlet
2,190 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
Më shumë

Preferoni një filxhan qumësht të ngrohtë para gjumit - përdorni tenxhere për qumësht Delimano Stone Legend Scarlet. E përkryer për përgatitjen e pijeve të nxehta si kakao, çaj ose për ngrohjen e shishes së foshnjës. Kombinimi prej çeliku të pandryshkshëm / smalt me veshje jo-ngjitëse Quantanium me 5 shtresa parandalon ngjitjen e qumështit dhe mund të përdoret në çdo lloj sobe. Përmasa 14 cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia