Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan për skuqje Stone Legend Scarlet

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Përgatitni vaktet tuaja të preferuara në çast me tiganin Delimano Stone Legend Scarlet që përmban një shtresë jo-ngjitëse 5-shtresore Quantanium për një përvojë gatimi perfekte. Elegant dhe me cilësi të lartë, ky tigan me çelik të pandryshkshëm/smalt mund të përdoret në të gjitha vatrat. E disponueshme në 3 madhësi - 14, 24 dhe 28 cm. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Tigan për skuqje Stone Legend Scarlet
Nga 1,490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
Më shumë

Përgatitni vaktet tuaja të preferuara në çast me tiganin Delimano Stone Legend Scarlet që përmban një shtresë jo-ngjitëse 5-shtresore Quantanium për një përvojë gatimi perfekte. Elegant dhe me cilësi të lartë, ky tigan me çelik të pandryshkshëm/smalt mund të përdoret në të gjitha vatrat. E disponueshme në 3 madhësi - 14, 24 dhe 28 cm. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia