Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan Zgarë 27x27 cm Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Skip the fryer and use the grill pan to jazz up plain chicken breasts and similar food without a heart-clogging vatful of oil. It’s made of durable and scratch resistant enamel and steel with real stone particles that gives superior heat conduction for more even cooking. Suitable to use on any cooking surface: electric, gas, ceramic or induction. Easy to clean, dishwasher safe. Size: 27x27cm.

Tigan Zgarë 27x27 cm Delimano
4,590 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
Më shumë

Skip the fryer and use the grill pan to jazz up plain chicken breasts and similar food without a heart-clogging vatful of oil. It’s made of durable and scratch resistant enamel and steel with real stone particles that gives superior heat conduction for more even cooking. Suitable to use on any cooking surface: electric, gas, ceramic or induction. Easy to clean, dishwasher safe. Size: 27x27cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia