Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan per skuqje Delimano Stone Legend

Photo
Video

Funksionale dhe materiale rezistente, veshje guri e cila ju ndihmon te beheni kreativ duke pregatitur vakte të shijshme me pak yndyrë që ju dhe familja juaj nuk do ti harroni lehtë.

 • Rezistent ndaj gërvishtjeve
 • I lehtë për tu pastruar
 • Për të gjitha sobat: Elektrike, Gaz, Induksion
Tigan per skuqje Delimano Stone Legend
Nga 2.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Funksionale dhe materiale rezistente, veshje guri e cila ju ndihmon te beheni kreativ duke pregatitur vakte të shijshme me pak yndyrë që ju dhe familja juaj nuk do ti harroni lehtë.

 • Rezistent ndaj gërvishtjeve
 • I lehtë për tu pastruar
 • Për të gjitha sobat: Elektrike, Gaz, Induksion
Më shumë
Detajet e produktit

Vakte të shijshme tradicionale të gatuara në mënyre moderne

Ne të gjithë rekomandojmë që të gatuajmë pjata të shëndetshme siç gatuanin gjyshet tona më parë…me tiganin për skuqje Delimano Stone Legend, ju mund të gatuani ushqimin tuaj legjendar.

Veshje e jashtme me smalt i cili siguron dhe ruan ngrohtësinë dhe veshje guri në pjesën e brëndshme e cila është e përforcuar me grimca titaniumit.

 • Shije tradicionale njësoj sikur po gatuani në gurë të vërtete.
 • Ideale për ushqime me pak yndyrë sepse nuk ngjit, ju duhet thjeshtë një pikë vaj.
 • Perfekte për pregatitjen e ushqimeve që ngjisin si peshk apo vezë.

Përgatitni ushqime të shijshme e të shëndetshme pa i ngjitur.

 • Vezë të skuqura

 • Pulë me oriz

 • Peshk me patate

 • Djathë i skuqur

Përdorim jo toksik, 100% material PFOA.

Me veshje guri, është i përbërë nga material jo toksik dhe ju kujdeseni për shëndetin tuaj dhe shëndetin e familjes tuaj.

Veti të shkëlqyera natyrore smalti.

Kombinimi i sipërfaqes së brëndshme prej smalti me ngjyrë të karbonit ju jep një tigan që nuk do të zbehet apo vishet me kalimin e kohës.

I shpejtë për të ngrohur dhe veti të shkëlqyera të shpërndarjes së nxehtësisë, veshja e jashtme smalt ka disa veti të jashtëzakonshme:

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze.
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve.
 • 100% e riciklueshme, miqësore me mjedisin.
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme.
 • Nuk ngjit ushqimet.

Veshje me rezultate të larta

Veshja e brëndshme e tiganit Delimano përmban:

 • Plotësisht titan për të përforcuar shtresën primare bazë.
 • Pjesërisht titan dhe grimca natyrale.
 • Veshje dhe efekt guri i lartë.

Ç'farë do të thotë e gjithë kjo? Kjo do të thotë që ju mund të gëzoni ushqime të sigurta dhe të shëndetshme me pak yndyrë. Sipërfaqa e fortë dhe e lëmuar jo poroze kërkon pak vaj dhe nuk i ngjit ushqimet. Ndërkohë, grimcat e gurit janë efektive në ruajtjen dhe lëshimin në mënyrë graduale të nxehtësisë në mënyrë që lagështia natyrore, vitaminat dhe shija të qëndrojnë të ruajtura në brëndësi të ushqimit.

E përshtatshme për të gjitha sobat & e lehtë për tu pastruar.

Tigani me veshje guri është i përshtatshëm për të gjitha sobat, me gaz, elektrike dhe ato me induksion. Është i lehtë për tu pastruar, me një leckë të butë dhe ujë.

Prekje e butë, e lehtë dhe dorezë kundra nxehtësisë.

Prekje e butë dhe e trajtuar për tu mbajtur lehtë gjithashtu mban duart larg nga të nxehtit.

Avantazhet:

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze.
 • Rezistencë kimike dhe qëndrueshmëri ndaj gërvishtjeve.
 • 100% e riciklueshme, miqësore me mjedisin.
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme.
 • Shija tradicionale njësoj sikur po gatuani në gurë të vërtetë.
 • Nuk ngjit ushqimet.
Të dhëna teknike
Kapaciteti 1,8 l; 2,5 l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë çelik inoks
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 24 cm; 28 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jurgen

www.delimano.al

07/06/2017

Tigani Stone Legend
Eshte ideale per kuzhinen pasi mund te gatuaj me pak vaj.

Produktet 1