Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere për qumësht 14cm

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-
Tenxhere për qumësht 14cm
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
-
Më shumë
Detajet e produktit

Tenxhere me bisht për zjerien e qumështit. Me diameter 14cm, është perfekte për të zier qumështin për të pregatitur mëngjesin tuaj sipas dëshirës. 

Enamel ka disa veti të shkëlqyera, të cilat përputhen në mënyrë të përkryer për të gjitha kërkesat që mund të keni ne lidhje me enet e kuzhines:

 • Sipërfaqe e fortë, por e lëmuar dhe joporoze
 • 100% i riciklueshëm, miqësor ndaj mjedisit
 • E fortë, rezistent ndaj gërvishtjeve
 • Nuk humbet ngjyrën edhe pas shumë vite përdorimi
 • Lehtësi për tu pastruar
 • Nuk digjet

Avantazhet e Veshjes Quantanium:

 • Materiale jo toksike - 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshme nuk hyn në ushqimin tuaj.
 • Veshje jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Quantanium, e veshur me grimca guri e përforcuar me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani
 • Grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë tek ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit
 • Gatuani me pak yndyrë
 • Jep ushqimit shijen tradicionale si e gatuar në gure te vërtetë
 • Sipërfaqe perfekt jo ngjitëse
 • Perfekte për skuqjen e ushqimeve si vezët dhe peshqit
 • Lehtësi për tu pastruar

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star