Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë për pjekje XXL 2në1 Delimano Stone Legend CopperLUX

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Tavë CopperLUX 2në1 është zgjidhja perfekte për të gatuar ushqime me pak yndyrë, thjeshtë me një pikë vaj. Material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. Përdoret në furrë dhe në të gjitha llojet e sobave.E lehtë për tu pastruar, mund të lahet dhe në pjatalarëse. Seti përfshin dy tava: tavën e thellë(40x30x7)&tavën e sheshtë(41,3x31,3x3).

Tavë për pjekje XXL 2në1 Delimano Stone Legend CopperLUX

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 4,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tavë CopperLUX 2në1 është zgjidhja perfekte për të gatuar ushqime me pak yndyrë, thjeshtë me një pikë vaj. Material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. Përdoret në furrë dhe në të gjitha llojet e sobave.E lehtë për tu pastruar, mund të lahet dhe në pjatalarëse. Seti përfshin dy tava: tavën e thellë(40x30x7)&tavën e sheshtë(41,3x31,3x3).

Më shumë
Detajet e produktit

Gatuaj dhe piq me një enë të vetme

Jeni duke gatuar një pulë apo biftek, po piqni patate, pregatisni musaka apo ndonjë ëmbëlsirë - me ketë tavë e sigurtë që çdo gjë që do të gatuani është një sukses i vërtetë.

Seti përfshin tavën e thellë (40x30x7) dhe tavën e sheshtë (41x31x3), dhe përmasa e tyre XXL është e madhe mjaftueshem për vakte të bollshme për të gjithë familjen.

Praktike edhe në larje

Tava 2në1 XXL do t'ju impresjonojë. Mund të përdoret pothuajse për çdo gatim, dhe mbi të gjitha mund të përdoret edhe në sobë jo vetëm në furrë. Ky set është i përbërë nga dy tava, dhe ju mund ti përdorni për të gatuar një shumëllojshmëri vaktesh:

 • Mund të përdorni tavën e sheshtë si kapak

 • Pregatisni pizza të shijshme

 • Perfekte për të pjekur bukën

 • Për vakte të bollshme

 • Të dyja janë perfekte për servirje

 • Lahen në lavastovilje

Avantazhet e veshjes QuanTanium:

 • Mund të përdoret në të gjithë sobat, edhe sobat me induksion.
 • Falë karakteristikave magnetike, ngrohet shumë shpejt në induksion edhe në temperature të ulët. Kurseni deri në 20% energji.
 • Mundësi për të gatuar në temperature mesatare, por me rezultate maksimale.
 • Lahet në pjatalarëse.
 • Ngjyra që i rezistojnë kohës, (enamel i punuar deri në 840°C).
 • Gatuani vetem me një pikë vaj.
 • Nuk ngjit.
 • Prodhuar në Spanjë.

Pyetje/Përgjigje

 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe jetëgjatë. Tiganët, tenxheret dhe tavat që përmbajnë çelik janë të balancuar më mirë pasi janë më të rënda. Çeliku është i mirënjohur për vetinë e tij të ruajtjes së nxehtësisë dhe prandaj është shumë i përdorshëm në enët e kuzhinës.

 • Pse enamel?

  Mbron çelikun me një shtresë xhami, ka strukturë të fortë dhe rezistente ndaj shokut termik. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë.

 • Pse veshje Whitford QuanTanium me copëza guri dhe bakri?

  Rezistente ndaj gervishtjeve & nuk ngjit, gatuani vetem me një pike vaj, dhe mund ti perdorni edhe me aksesore metali. Veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise - gatuani me shpejt dhe kurseni energji!

Struktura e enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Smalt i ngjyrosur në çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalti në çelik
 3. Çelik i cilësisë së lartë
 4. Shtresa e parë e brëndshme smalt në çelik
 5. Shtresa e dytë e brëndshme smalt në çelik
 6. Shtresa e parë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®– me copëza guri të vërtetë dhe bakri
 8. Shtresa e tretë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star