Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak Delimano Stone Legend CopperLUX

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Kapak qelqi, shumë rezistent ju ndihmon që të shikoni proçesin e gatimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë dhe vlerat ushqyese. Me material shumë cilësor qelq i temperuar, dorezë me një unazë çeliku dhe përshtatet më së miri me të gjitha enët e linjes Delimano Stone Legened CopperLUX. Lehtësi në pastrim, mund të përdoret në furrë dhe mund të lahet në lavastovilje. 4 përmasa: 20, 24, 26, 28 cm.

Kapak Delimano Stone Legend CopperLUX
Nga 1,290 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kapak qelqi, shumë rezistent ju ndihmon që të shikoni proçesin e gatimit pa humbur nxehtësinë, lagështinë dhe vlerat ushqyese. Me material shumë cilësor qelq i temperuar, dorezë me një unazë çeliku dhe përshtatet më së miri me të gjitha enët e linjes Delimano Stone Legened CopperLUX. Lehtësi në pastrim, mund të përdoret në furrë dhe mund të lahet në lavastovilje. 4 përmasa: 20, 24, 26, 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Kapak qelqi i cilësisë së lartë për tenxhere dhe tigan

Kapak qelqi Delimano Stone Legend Copperlux i përshtatshëm për te gjitha modelet e tiganeve dhe tenxhereve Stone Legend CopperLux. Kornizë dhe dorezë çeliku shumë rezistente, dhe xham i pastër i saj ju lejon të kontrolloni ushqimin gjatë gatimit pa pasur nevojë të hapni kapakun.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë Çelik inoks
Materiali i brendshëm quantanium

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia