Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tigan Dry Cooker Delimano Stone Legend CopperLUX

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tigan Dry Cooker me një dizajn të veçantë, një hapësirë me vrima në mes të tiganit e cila do të bëjë të mundur qarkullimin e ajrin gjatë gatimin duke i dhënë më shumë aromë dhe shije gatimeve tuaja. Bishti i tiganit mund të hiqet dhe tigani mund të përdoret edhe në furrë. I përshtatshëm për çdo lloj sobe. Përmasa: 26 cm.

Tigan Dry Cooker Delimano Stone Legend CopperLUX
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tigan Dry Cooker me një dizajn të veçantë, një hapësirë me vrima në mes të tiganit e cila do të bëjë të mundur qarkullimin e ajrin gjatë gatimin duke i dhënë më shumë aromë dhe shije gatimeve tuaja. Bishti i tiganit mund të hiqet dhe tigani mund të përdoret edhe në furrë. I përshtatshëm për çdo lloj sobe. Përmasa: 26 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një ndër tiganët më të preferuar

Një ndër tiganët më të shitur dhe më të kërkuar tani vjen me një pamje të re! Delimano Stone Legend CopperLUX Dry Cooker një kombinim i përkryer i materialeve dhe dizajnit të tij të këndshëm. Enamel, çelik, veshje QuanTanium e cila nuk lejon ngjitjen e gatimit dhe teknologjia ThermoWell. Për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sa herë që ju të deshironi.

Për gatim të shpejt dhe me më pak energji të harxhuar

Me tiganin Stone Legend CopperLUX Dry Cooker ju mund të skuqni, piqni, gatuani me avull e shumë më tepër në temperaturë të ulët, për të kursyer energji dhe për të gatuar thjeshtë me një pikë vaj për vakte akoma më të shijshme. Fale teknologjisë ThermoWell ju mund të pregatisni vakte të shijshme dhe të shëndetshme, pasi ajo ju ndihmon të ruani të gjitha vlerat ushqyese dhe aromën e gatimit.

Pregatisni vakte të shijshme dhe të shëndetshme

Teknologjia ThermoWell është një karakteristikë e veçantë e këtij tigani - një hapësirë e ngritur me vrima në mes të tiganit. Kur vendosni kapakun, ajri i ngrohtë në brëndësi të tiganit krijon më shumë nxehtësi duke bërë të mundur që ushqimi të gatuhet në mënyrë të njëtrajtshme edhe në brëndësi të tij. Falë kësaj karakteristike ju mund të gatuani në temperaturë të ulët, e ndërkohë veshja me QuanTanium ju lejon të gatuani me shumë pak yndyre.

Tigan i cili nuk ngjit & rezistent ndaj gërvishtjeve

Të gjitha enët e linjës Stone Legend CopperLUX kanë veshje QuanTanium e sperkatur në 5 shtresa - duke e bërë më të trashë dhe më rezitente. Perveç grimcave të titaniumit, gjithashtu kemi shtuar edhe grimca guri të vërtetë për më shumë rezistencë ndaj gërivishtjeve dhe bakër për të shpërndarë më mirë nxehtësinë. Quantanium është 100% pa PFOA, pa kimikate të dëmshme të cilat mund të hyjnë në ushqimet që gatuani e më pas në trup.

Gatuani shëndetshëm dhe plot shije e vlera ushqyese me tiganin Stone Legend CopperLUX Dry Cooker:

  • Teknologji TermoWell - ju lejon të gatuani në temperaturë të lartë duke kursyer energji
  • Veshje QuanTanium - nuk ngjit dhe rezistente, gatuani me shume pak yndyrë
  • Grimca bakri dhe guri - shpërndajnë nxehtësinë më mirë dhe ushqimet kanë shije më të mirë
  • Dorezë e cila mund të hiqet  - dhe ky tigan mund të kthehet në një tavë për pjekje
  • E përshtatshme për çdo sobë - edhe për sobat me induksion
  • Lahet në lavastovilje dhe mund të përdorni edhe aksesorë metali
Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 26 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star