Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë Delimano Stone Forte

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Piqni një pulë ose pregatisni tava të shijshme sipas dëshirës tuaj. Me material alumin i cili është rezisten dhe nuk gërvishtet, nuk ngjit dhe me një shtresë QuanTanium e cila është me microkristale për më shumë jetëgjatësi. E përshtatshme për çdo lloj sobe: elektrike, gaz, qeramike, induksion. Lehtësi në larje, mund të lahen edhe në lavastovilje. 2 përmasa: 31x23cm dhe 35x25 cm.

Tavë Delimano Stone Forte

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 2,397 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Piqni një pulë ose pregatisni tava të shijshme sipas dëshirës tuaj. Me material alumin i cili është rezisten dhe nuk gërvishtet, nuk ngjit dhe me një shtresë QuanTanium e cila është me microkristale për më shumë jetëgjatësi. E përshtatshme për çdo lloj sobe: elektrike, gaz, qeramike, induksion. Lehtësi në larje, mund të lahen edhe në lavastovilje. 2 përmasa: 31x23cm dhe 35x25 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve të aluminit që përdoren edhe për sobat me induksion, të veshura me një material të cilësisë së lartë Whitfort QuanTanium dhe me një shtresë të siperme e cila është sprucuar me Mikrokristale. Kjo është një shtresë ekstra e cila bën të mundur jetëgjatësinë dhe ruajtjen e vetive për një kohë të gjatë.

 • material alumini i cili nuk ngjit, veshje me efekt guri Quantanium dhe shtresë me Mikrokristale
 • e përshtatshme për soba me gaz, korend, qeramik dhe induksion
 • shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjes
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
 • për gatime të shëndetshme, kurseni kohë dhe energji

Avantazhet e veshjes Whitford QuanTanium:

 • Shumë rezistente ndaj gërvishjteve dhe gërryerjeve falë veshjes së perforcuar me titanium
 • Shtresë ekstra me efekt guri për më shumë jetëgjatësi
 • Tërheqëse për syrin
 • Nuk ngjit
 • Lahen në pjatalarëse

E sprucuar me mikrokristale në pjesën e sipërme, duke bërë të mundur jetëgjatësinë e produktit dhe ruajtjen e vetive të tij.

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Věra

www.delimano.sk

super pekáč
Tento pekáč je naozaj veľmi dobrý, perfektne sa v ńom pečie čokoľvek, nič sa nepripečie a dobre sa umýva, mám ho už asi dva roky a je stále super,možem len odporučit!!!

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia