Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Ulje deri në 80%

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Delimano Stone Forte

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Kapak qelqi I përshtatshëm për të gjitha enët e linjës Stone Forte. Gatuani dhe ruani nxehtësinë, aromën dhe vlerat ushqyese. Lehtësi në larje, lahet edhe në lavastovilje. 3 përmasa: 20, 24 dhe 28cm.

Delimano Stone Forte
Nga 1,290 Lekë Deri në
990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kapak qelqi I përshtatshëm për të gjitha enët e linjës Stone Forte. Gatuani dhe ruani nxehtësinë, aromën dhe vlerat ushqyese. Lehtësi në larje, lahet edhe në lavastovilje. 3 përmasa: 20, 24 dhe 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Kapak qelqi i përshtatshëm për të gjitha tenxheret dhe tiganët Delimano.

  • Mund të përdoret edhe për tiganë apo tenxhere të tjera
  • Material qelqi i cili është rezistent dhe i sigurtë në përdorim
  • Lehtësi në larje, lahet edhe në pjatalarëse

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star