Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Spatul kuzhine 2 në 1 Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Spatul kuzhine siliconi e cila nuk ngjit, e pajisur me termometër tek doreza, i cili tregon temperaturën e saktë. Termometri i saj mund të hiqet dhe mund të përdoret edhe me vete. Bateria e tij është e përfshirë.

Spatul kuzhine 2 në 1 Delimano

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Spatul kuzhine siliconi e cila nuk ngjit, e pajisur me termometër tek doreza, i cili tregon temperaturën e saktë. Termometri i saj mund të hiqet dhe mund të përdoret edhe me vete. Bateria e tij është e përfshirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Spatul kuzhine me termometër

Spatula e kuzhinës Delimano 2në1 është aksesori ideal për të pregatitur ushqime të cilat duan temperaturen e duhur gjatë kohës që gatuhen. Përdorni spatulën e kuzhinës me termometër për të pregatitur:

 • reçel me shije të ndryshme,
 • marmalate,
 • krem karamel,
 • dhe salca të ndryshme

Termometër në dorezën e tij për të matur temperaturën gjatë përzjerjes

Një termometër dixhital i vendosur direkt në dorezën e spatulës i cili tregon në mënyrë të menjëhershme temperaturën gjatë kohës që ju jeni duke përzier. Ekrani i saj është shumë i qartë dhe mund të lexohet lehtësisht dhe ju mund të kontrolloni temperaturën. Termometri është i vendosur në dorezën e spatulës.

Mund të përdoret edhe më vete, si termometër për mishin

Për më shumë lehtësi dhe për më shumë funksionalitet ky termometër mund edhe të hiqet nga doreza e spatulës dhe mund të përdoret edhe më vete si një termometër për mishin. Thjeshtë tërhiqeni nga doreza e spatulës dhe ajo lehtësisht do të mund të përdoret edhe mëvete.

Material silikoni i cili nuk ngjit dhe i sigurtë për të gjitha llojet e tiganeve dhe tenxhereve

Baza e spatulës dhe doreza e saj janë të prodhuara me material silikoni i cili nuk ngjit dhe është shumë i sigurtë për tu përdorur në të gjitha llojet e tiganëve dhe tenxhereve. Spatula e silikonit është rezistente ndaj temperaturave të larta deri në 200° dhe mund të lahet lehtësisht në pjatalarëse.

DELIMANO THERMOSPATULA 2IN1

Informacione Shtesë

Vendosni spatulën në ushqimin që po gatuani & kontrolloni direkt  temperaturën e saktë

Për të përdorur spatulën e kuzhinës Delimano thjeshtë vendoseni në ushqimin që ju jeni duke pregatitur. Më pas shtypni butonin On/Off, dhe duhet të prisni vetëm për disa sekonda që sensori të bëjë të mundur leximin e temperaturës. Butoni Off ju lejon të ruani baterinë e cila është e përfshirë dhe e vendosur në spatul.

Ndryshoni njësinë e matjes

Me spatulën e kuzhinës 2në1 ju mund të ndryshoni edhe njësinë e matjes dhe mund të zgjidhni Celsius ose Fahrenheit. Për të bërë të mundur ndërrimin e njësisë është shumë e thjeshtë mjaftoni të shtypni butonin C/F.

E lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur

Spatula e silikoni mund të lahet edhe në pjatalarëse duke hequr termometrin.

Rekomandohet për:

 • ata të cilët duan të pregatisin receta të cilat kanë temperatura të përcaktuara
 • ata të cilët në mënyrë të vazhdueshme pregatisni reçel, krem karamel, marmalate
 • individët të cilët duan të përdorin produkte inovative në kuzhinë
 • dhuratë ideale për gjyshet apo shefat e kuzhinës
Të dhëna teknike
Kapaciteti /
Materiali silikon
Pesha 0.2 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star