Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i pjekjes Delimano Stone Legend

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Zgjidhja e plotë për pjekje me shtresë të vërtetë guri, shije tradicionale.

 • E madhe për të pjekur bukë, biskota dhe kek.
 • Sipërfaqe guri si tava e rrumbullakët: Stone Legend
 • Për të pjekur lasanja në copa të ndara.
 • Rosto me lëng, pa dhjamë dhe yndyrë.
 • Përmasat: 35 x 25 x 6,2 cm
 • Përdoret në çdo sobë, përfshirë dhe sobat me induksion.

2 DHURATA: zgara mbajtëse dhe ndarësi i tavës me 3-18 pjesë të barabarta

Seti i pjekjes Delimano Stone Legend

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 4,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Zgjidhja e plotë për pjekje me shtresë të vërtetë guri, shije tradicionale.

 • E madhe për të pjekur bukë, biskota dhe kek.
 • Sipërfaqe guri si tava e rrumbullakët: Stone Legend
 • Për të pjekur lasanja në copa të ndara.
 • Rosto me lëng, pa dhjamë dhe yndyrë.
 • Përmasat: 35 x 25 x 6,2 cm
 • Përdoret në çdo sobë, përfshirë dhe sobat me induksion.

2 DHURATA: zgara mbajtëse dhe ndarësi i tavës me 3-18 pjesë të barabarta

Më shumë
Detajet e produktit

.stone_legend_picto {position:absolute; right:0; top:0; width:33.3333%; border:4px solid #f57d22; background:#ffffff; -webkit-border-radius:100%; -moz-border-radius:100%; border-radius:100%; overflow:hidden;} .TopshopTab .stone_legend_picto {border-color:#ed1c24;}

Zgjidhja e plotë e pjekjes, të sigurt që gjyshja do e miratojë.

Imagjinata juaj e lirë. Ç'farëdo që të gatuani apo të piqni për mystafirët apo të dashurit tuaj është në dispozicion paketa e plotë për pjekje që mbulon të gjitha nevojat tuaja në një paisje të vetme.

Ne jemi të sigurt që gjyshja juaj do e miratojë – Seti i pjekjes Delimano Stone Legend lejon të gatuani shëndetshëm, me shije tradicionale që kombinon materialin e çelikut dhe gurit me një kthesë multiunksionale për stilin e jetës moderne.

Eksploroni mundësitë me këtë kombinim të veçantë.

Shtresat janë zgjedhur me kujdes për të siguruar zgjidhje të lehta për të gjitha gatimet tuaja, pjekjeve dhe për ti shërbyer nevojave – skara mund të përdoret dhe si këmbë!

 • E madhe për të pjekur bukë, biskota dhe kekë.

 • Për të pjekur lasanja në copa të ndara.

 • Gëzojuni rostos me lëng, pa dhjamë dhe yndyrë.

 • Përdorni dhëmbzat si këmbë.

Gëzojuni rostos perfekte pa ‘Notuar në Yndyrë’

Mund të gëzoni roston e përsosur pa shtuar centimetra në bel ose pa dëmtuar shëndetin tuaj. Tava Delimano Stone Legend është bërë me cilësi të lartë me veshje kundra ngjitjes që kërkon pak vaj. Vendoseni roston mbi dhëmbëza në mënyrë që vaji dhe yndyra të bie në fundin e tavës – pastaj vëndoseni mbi tavolinë për ta shijuar.

Ndërtimi i rregullueshëm ju lejon të përgatisni 3 - 15 ndarje.

Falë ndërtimit të saj të rregullueshëm, ju lejon të përgatisni 3 - 15 copa ëmbëlsirë. Ndani tiganin në tre seksione për ëmbëlsira të gjata dhe në 15 seksione të barabarta dhe të përkryera për mysafirët.

 • Piqni bukë të shumta në të njëjtën kohë.

 • 15 seksione për melodinë e pandërprerë në mënyrë të barabartë.

 • Piqni bukë të shumta në të njëjtën kohë.

 • Enë të përshtatura në mënyrë të përkryer për makarona.

100% jo-palëvizshmëri me lëndë me cilësi të lartë.

Tava Stone Legend është bërë me një qëndrueshmëri bazë të karbonit dhe çelikut, shtresë 100% kundër ngjitjes që ruan vlerat ushqyese dhe vitaminat, për një jetë të shëndetëshme, shije tradicionale dhe të kujton "gatimin në gurë".

Përdorni tavën në çdo sobë përfshirë dhe soben me induksion.

Tava Delimano Stone Legend në mënyrë të sigurt mund të përdoret në të gjitha sobat përfshirë dhe ato me induksion. Tava, dhëmbëzat dhe ndarësit e tortave janë të sigurta në furrë deri në temperaturën 230º.

Pastrim i lehtë për ta bërë ditën të plotë.

Pasi keni shijuar një vakt të madh me miqtë apo familjen tuaj, jemi të gurt që do të vlerësoni pastrimin e lehtë. Tava kundër ngjitjes është e lehtë për tu larë apo thjesht duke e fshirë me një leckë.

 

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Perfekte për familje që gëzojnë një vakt të madh për Krishlindje, Pashkët dhe raste të veçanta.
 • Përdorimi i materialeve miqësore është i rëndësishëm veçanërisht për ata që janë të ndërgjegjshëm p♪7r shëndetin.
 • Bëni një dhuratë universale, kjo është ideale për çdo kuzhinë.
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë pjekje dhe kalori të shëndetshme dhe njëkohësisht të shijojnë ushqimin.
Të dhëna teknike
Add Info capacity of the roaster: 3,5l
oven safe: up to 230°C
REAL STONE coating inside
Materiali Çelik karboni, veshje zmalti
Përmasat 35 x 25 x 6,2 cm

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

35 Vlerësime

1-10 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

jori

www.delimano.al

stone legend
shume e mire

alesia

www.delimano.al

perfect
kryeveper

Amra

www.delimano.al

tave super
shume e mire jam e lumtur qe eshte pjese e guzhines time

griselda

www.delimano.al

delimano linja ime e preferuar
Nje tave teper prefekte per guzhinen nje tave shum funksionale qe sduhet ti mungoj askujt ne guzhin

ajsi

www.delimano.al

super
qeramica e gurit cilesia perfekte gjithmon delimano me befason tava super nuk ngjitt dhe lahet shum lehte

visa

www.delimano.al

ene per guzhine
gatimi behet me shishem dhe me shpejt me delimano ..fanatastiake

marina

www.delimano.al

FANTASTIKEEEE
tava me e mire qe kam ne guzhine ,jam shume e kenaqur.Ju rekomandoj qe do ishte dhurata me e mire qe mund te beni per festa

mirela

www.delimano.al

SUPER TAVE
Jam shume e kenaqur se mundem te bej gatime shume te shijshme dhe te shendetshme per familjen time.

Eri

www.delimano.al

Ia vlen!
Ia vlen per cmimin qe ka dhe 2 dhuratat qe mer ekstra!

Niki

www.delimano.al

super
Nje tave super .Ia vlen

1-10 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4