Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tavë e madhe 3në1 Royal Supreme Glass

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Në madhësi perfekte për pjekjen e një pule me perime, ose tava të ndryshme, tava nxehet në mënyrë të barabartë për rezultate të shkëlqyera dhe ka shtresën e saj të mahnitshme jo ngjitëse, e cila garanton se nuk do të ngjitet absolutisht asgjë. Dhe më e mira nga të gjitha, mund ta vendosni direkt në pjatalarëse kur të keni mbaruar. E punuar me xham borosilikat dhe veshje jo ngjitëse PPG Xylan, me kapacitet 6.5 litra.

Tavë e madhe 3në1 Royal Supreme Glass

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Në madhësi perfekte për pjekjen e një pule me perime, ose tava të ndryshme, tava nxehet në mënyrë të barabartë për rezultate të shkëlqyera dhe ka shtresën e saj të mahnitshme jo ngjitëse, e cila garanton se nuk do të ngjitet absolutisht asgjë. Dhe më e mira nga të gjitha, mund ta vendosni direkt në pjatalarëse kur të keni mbaruar. E punuar me xham borosilikat dhe veshje jo ngjitëse PPG Xylan, me kapacitet 6.5 litra.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Xham i temperuar

  Bërë nga xhami i qëndrueshëm që ruan nxehtësinë më gjatë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Shtresë që nuk ngjit

  Shtresë jo ngjitëse që pasuron vetitë e bazës prej qelqi.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Materiale rezistente ndaj goditjeve

  Transferim i sigurt nga frigoriferi në sobë ose mikrovalë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Lehtësi në larje

  Pastrohen lehtësisht me dorë ose në lavastovilje.

Gatime të shijshme me tavat që nuk ngjisin

Ju prezantojmë produktin më të ri për kuzhinën tuaj: tavë 3 në 1 prej qelqi borosilikat me shtresë jongjitëse PPG Xylan. Kjo tavë fantastike do të pjek me vetitë e saj të shkëlqyera - gjithçka që ju dëshrioni një gjeldeti festiv ose simite të freskëta për mëngjesin tuaj. Kjo tavë nuk do t'ju zhgënjejë. Kapaciteti 6,5 litra perfekt për familje me shumë anëtare.

Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

3 në 1

Gjëja më e mirë në lidhje me këtë tavë është që ju mund t'i përdorni ato në 3 mënyra të ndryshme:

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Përdorni tavën e thellë për pregatitjen e mishit, simiteve dhe lazanjës.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Përdorni tavën e cekët për patate të pjekura dhe perime të tjera

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Përdorni të dy tavat së bashku për gatime që duhet të mbulohen gjatë pjekjes.

Enë pjekjeje qelqi me cilësi premium

Tavat e reja të qelqit borosilikat me veshje jo ngjitëse PPG Xylan janë plotësisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, shumë të qëndrueshme dhe e ruajnë nxehtësinë më gjatë se metali. Kjo e bën atë të përsosur edhe për servirje, duke e mbajtur ushqimin të ngrohtë më gjatë. Falë dizajnit të tyre, ato janë një shtesë mahnitëse për çdo tavoline dhe të përshtatshme për të shërbyer ushqimin tuaj me stil.

Veshja jo ngjitëse PPG Xylan siguron sipërfaqe të lëmuar dhe të barabartë që parandalon ngjitjen e ushqimit dhe siguron çlirim të shkëlqyeshëm. Veshja jo ngjitëse mundëson gatimin me pak yndyrë, thjesht e përsosur nëse doni të hani më shumë ushqim dhe të monitoroni marrjen e kalorive.

Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tryezë

Linja Royal Supreme Glass është rezistente si ndaj të ftohtit ashtu edhe ndaj nxehtësisë, kështu që ju mund ta transferoni ushqimin tuaj direkt nga frigoriferi në mikrovalë ose furrë – perfekte për ngrohjen e ushqimeve që kanë tepurar nga vakti i mëparshëm.

Pas gatimit, thjesht mund t'i lani të dy tavat në pjatalarëse. Ju lehtësisht mund ti lani edhe me dorë, falë veshjes që nuk ngjit. Mund ti fshini me një leckë të thatë.

Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • 1x tavë e madhe (kapaciteti 4,3l, përmasa: 36x29x9cm),
 • 1x tavë e sheshtë (kapaciteti 2,2l, përmasa: 36x22x5cm).
Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

Informacione të tjera

 • Mund të përdoren në furrë deri në 230°C
 • Bërë pa PFOA
 • Të sigurta për në lavastovilje dhe mikrovalë
 • Të përshtatshme edhe për të ruajtur ushqime në frigorifer
 • Bërë nga xhami borosilikat i cilësisë së lartë
Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star