Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tigan zgare Rossi Swiss Crystals Delimano

Photo
Video

Shijoni gatimet fantastike të zgarës gjatë gjithë vitit me tiganin fantastik Delimano Rossi Swiss Crystals 26x26cm. Perfekt për biftek, bërxholla, perime, peshk e shumë më teper. Tigani ka veti shumë të mira, nuk ngjit dhe nuk gërvishtet falë veshjes cilësore me teknologjinë Swiss Crystal, dhe shtresës me diamant, gjithashtu është edhe shumë praktik në larje.

Tigan zgare Rossi Swiss Crystals Delimano
5,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shijoni gatimet fantastike të zgarës gjatë gjithë vitit me tiganin fantastik Delimano Rossi Swiss Crystals 26x26cm. Perfekt për biftek, bërxholla, perime, peshk e shumë më teper. Tigani ka veti shumë të mira, nuk ngjit dhe nuk gërvishtet falë veshjes cilësore me teknologjinë Swiss Crystal, dhe shtresës me diamant, gjithashtu është edhe shumë praktik në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigan zgare 26x26 cm Delimano Rossi Swiss Crystals shija origjinale e zgares ne tavolinen tuaj. Perfekte per pregatitjen e biftekeve, berzollave, perimeve e shume me teper.

Fale teknologjise ekskluzive Swiss Crystal tigani eshte I forte dhe rezistent, dhe eshte aplikuar procesi i prodhimit me baze uji, qe eshte edhe nje proces miqesor per natyren. Kjo shtrese e cila nuk lejon ngjitjen permban miliona grimca kristali, dhe siperfaqja eshte shume rezistente. Dhe ne fund, nje shtrese diamanti eshte e aplikuar per me shume fortesi.

Ky tigan ka keto avantazhe:

  • Tigani eshte me material alumini, nje metal I lehte ne peshe por me veti te shkelqyera ne shperndarjen e nxehtesise, pa krijuar pika te nxehta ose rrezik per tu deformuar edhe ne temperatura te larta.
  • Me nje veshje e cila eshte kundra ngjitjes, ku jane perdorur me miliona copeza kristalesh per nje siperfaqe te paster ku ju mund te gatuani me lehte.
  • Nje shtrese rezistente ndaj gervishtjeve dhe ku jane shtuar edhe diamant, per te siguruar nje shtrese te forte e cila do ti rezistoje shume vite perdorimi.
  • Dizajn shume I kendshem, pjesa e jashtme e kuqe e ndersa brendesia e zeze.
  • I pershtatshem per cdo lloj sobe edhe ato me induksion, dhe me doreza celikur qe mund te perdoret edhe ne furre.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star