Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan i thelle Primissima 28 cm Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Tigan i thellë Primissima, për të skuqur perime, fileto pule, për të gatuar rizoto apo makarona. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. Diametri 28 cm.

Tigan i thelle Primissima 28 cm Delimano

Çmimi: 4,225 Lekë


Oferta: 1,690 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tigan i thellë Primissima, për të skuqur perime, fileto pule, për të gatuar rizoto apo makarona. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. Diametri 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigan i thellë Primissima, për të skuqur perime, fileto pule, për të gatuar rizoto apo makarona. Diametri 28 cm.

Disa nga avantazhet e linjes Delimano Primissima

  • perforcuar me 4-shtresa me veshje qe nuk ngjit, dhe pa kimikate te demshme
  • gatuani me pak yndyre
  • lehtesi ne pastrim
  • rezitente ndaj gervishjteve
  • shtrese aircoat
  • miqesore me natyren – 100% baze alumini e riciklueshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star