Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere e ceket 24 cm Primissima Delimano

Photo
Video

Tenxhere e cekët me dy doreza ideale për të gatuar salca të shijshme për makarona, gjellëra të ndryshme, perime me avull apo rizoto me pak yndyrë. Materiale cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate. Diametri 24 cm dhe kapaciteti 2.9 litra.

Tenxhere e ceket 24 cm Primissima Delimano
4,225 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tenxhere e cekët me dy doreza ideale për të gatuar salca të shijshme për makarona, gjellëra të ndryshme, perime me avull apo rizoto me pak yndyrë. Materiale cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate. Diametri 24 cm dhe kapaciteti 2.9 litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Tenxhere e cekët me dy doreza ideale për të gatuar salca të shijshme për makarona, gjellëra të ndryshme, perime me avull apo rizoto me pak yndyrë. Diametri 24 cm dhe kapaciteti 2.9 litra.

Disa nga avantazhet e linjes Delimano Primissima

  • perforcuar me 4-shtresa me veshje qe nuk ngjit, dhe pa kimikate te demshme
  • gatuani me pak yndyre
  • lehtesi ne pastrim
  • rezitente ndaj gervishjteve
  • shtrese aircoat
  • miqesore me natyren – 100% baze alumini e riciklueshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star