Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan per skuqje Primissima Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Tigan për skuqje Primissima një nga enët më praktike nga aksesorët e kuzhinës për skuqje. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. I disponueshme në 3 përmasa: 20,24, 28 cm.

Tigan per skuqje Primissima Delimano

Nga Çmimi: 3,725 Lekë Deri në


Oferta: 1,860 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tigan për skuqje Primissima një nga enët më praktike nga aksesorët e kuzhinës për skuqje. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. I disponueshme në 3 përmasa: 20,24, 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigan per skuqje Delimano Primissima nje nder enet me shume te perdorshme ne kuzhinat tona. Tigani mund te perdoret per te skuqur ushqime nga me te ndryshmet duke filluar nga veza e deri tek mishi e peshku.

Tiganet jane te disponueshem ne 3 permasa:

 • 20 cm
 • 24 cm
 • 28 cm

Disa nga avantazhet e linjes Delimano Primissima

 • perforcuar me 4-shtresa me veshje qe nuk ngjit, dhe pa kimikate te demshme
 • gatuani me pak yndyre
 • lehtesi ne pastrim
 • rezitente ndaj gervishjteve
 • shtrese aircoat
 • miqesore me natyren – 100% baze alumini e riciklueshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia