Nuk keni produkte në shportë

Provo

Prerëse Hudhrash 4 në 1 Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Shijoni hudhrën në formën e saj më të mirë, pa mbetur erë në duart tuaja. Qëron dhe pret deri në 81 kuba të përsosur, ruan vitaminat, vajrat dhe lëndët ushqyese. Pajisja është e përshtatshme për të grirë dhe për të prerë në feta ushqime të vogla.

 

Prerëse Hudhrash 4 në 1 Delimano Brava

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni hudhrën në formën e saj më të mirë, pa mbetur erë në duart tuaja. Qëron dhe pret deri në 81 kuba të përsosur, ruan vitaminat, vajrat dhe lëndët ushqyese. Pajisja është e përshtatshme për të grirë dhe për të prerë në feta ushqime të vogla.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Gëzohuni më të ushqyerit shëndetshëm dhe hudhrën e prerë imët.

E dëshironi hudhrën në gatim, por nuk pëlqeni aromën që ajo lë në duar tuaja ose mbetjet që lë kur e shtypni? Ndryshe nga prerësja popullore e hudhrave që e bën atë pure dhe vret disa nga ushqyesit e dobishëm, Prerësja delimano e hudhrave i pret ato në kubikë duke ruajtur të gjithë vitaminat e vlefshme, enzimat dhe mineralet.

Përfitimiet e një prerëse hudhrash.

Ndryshe nga metodat konvencionale që rezultojnë me një humbje të përbërësve të vlefshëm dhe shijës, Prerësja delimano e hudhrave 4 në 1 i lë hudhrat më aromën e tyre të freskët dhe është:

 • E saktë - pret 81 kuba të përsosur në çdo kalim
 • Delikate - aromë e plotë dhe ruajtja e përbërësve të vlefshëm
 • Pa mbetje - nuk lë mbetje
 • Jo ngjitje - kubikët bien direkt mbi ushqim
 • Ekzakte - përdoret për erëza gjatë gatimit ose në tryezë
 • Aromë e sigurt - falë kapakut praktik që i mban freskët
 • E lehtë - në përdorim dhe në larje

Prerësi i hudhrave Brava kryen të gjitha këto funksione:

 • qëron

 • pret

 • grin

 • ruan

Pret deri në 81 kubikë precizë vetëm me një kalim të shpejtë.

E gjitha që ajo bën është një ndarje e dytë vetëm me një kalim të thjeshtë. Prerësja Delimano e hudhrave 4 në 1 përdor një sistem unik të patentuar në të gjithë botën për prerje me saktësi deri në 81 kubikë. Kubikët nuk do të rrinë sëbashku në mënyrë që rënia e tyre të jetë direkt mbi ushqim por do të jenë në të gjithë sipërfaqen e ushqimit. Ajo punon si një mulli piperi.

Shtresë silikoni rrotulluese, që pret hudhrën si me magji.

Seti përfshin gjithashtu një shtresë silikoni që rrotullon dhe pret hudhrën si me magji, që ju lejon të vendosni hudhrat në prestar dhe pa i prekur ato.

Prerësja V punon me të gjitha llojet e ushqimeve të vogla.

Ju mund ta përdorni prerësen V për të prerë më saktësi të gjithë llojet e ushqimeve të vogla, duke përfshirë:

 • Tranguj
 • Rrepë
 • Ullinj
 • Cipën e limonit
 • Xhenxhefil dhe më shumë...

Cilësi e lartë çeliku në sitë dhe teh.

Prerëset sitë dhe teh janë bërë prej çelikut të cilësisë së lartë duke i prerë hudhrat deri në fund duke mos lënë asnjë tepricë pas.

Përfshin enën e mangazinimit për mbajtjen freskët të ushqimit të mbetur.

Ndërkohë që jeni duke përgatitur një sallatë të freskët, ju mund të ruani ushqimin e mbetur në enën e mangazinimit duke e mbajtur të freskët dhe duke mbajtur të izoluluara aromat.

Pastrimi mjaft i thjeshtë.

Prerësja e hudhrave është e lehtë për tu pastruar. Thjesht vendoseni atë në makinënlarëse ose bëjini një shpëlarje të mirë.

Rekomandohet:

 • E përkryer, kjo paisje kuzhine përshtatet në çdo raft erzash.
 • Bëhuni një dhuratë të bukur eksploruesve të kuzhinës.
 • Vegjetarianët janë të sigurt për komoditetin e shtuar
 • Perfekte për të, për kuzhinë moderne dhe për ato që duan të gatuajnë - amatorë dhe profesionistë
Të dhëna teknike
Add Info lahet në pjatalarëse
Materiali Çelik inoks, Plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star