Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtrydhëse frutash Delimano

Photo
Video
-20%

Përfshini frutat dhe perimet në dietën tuaj me një gotë lëng të freskët të bërë me shtrydhësen e fuqishme të frutave dhe perimeve Delimano. Motori 800 W me 2 shpejtësi shtrydh me lehtësi karotat, portokallet, domatet ose xhinxherin, përpunon perime dhe fruta të tëra në pak sekonda, në mënyrë që të mund të shijoni lëngje të shëndetshme sa herë të dëshironi. Larje e thjeshtë.

Shtrydhëse frutash Delimano

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 11,992 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Përfshini frutat dhe perimet në dietën tuaj me një gotë lëng të freskët të bërë me shtrydhësen e fuqishme të frutave dhe perimeve Delimano. Motori 800 W me 2 shpejtësi shtrydh me lehtësi karotat, portokallet, domatet ose xhinxherin, përpunon perime dhe fruta të tëra në pak sekonda, në mënyrë që të mund të shijoni lëngje të shëndetshme sa herë të dëshironi. Larje e thjeshtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një gotë me lëng të freskët frutash dhe perime

Ne të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është përfshirja e frutave dhe perimeve në dietën tonë, dhe një gotë me lëng të freskët të shijshëm është mënyra e përsosur për t'u siguruar që të merrni më shumë lëndë ushqyese. Shtrydhësi i fuqishëm Delimano ju ndihmon të merrni lëng frutash, perimesh me lehtësi dhe efikasitet, duke prodhuar një pije të pasur me lëndë ushqyese pa sheqerna të shtuara, aromë artificiale ose konservues.

Delimano Powerful Juicer

Lëng i freskët plot vitamina në pak sekonda

Ne e kemi projektuar këtë shtrydhëse frutash e perimesh për të nxjerrë maksimumin nga frutat dhe perimet me përpjekje minimale. Gjithashtu nuk keni nevojë të prisni frutat dhe perimet në feta, pasi gypi i gjerë është mjaft i madhe për të vendosur të gjithë mollën ose portokallin e qëruar - kështu që nevojitet më pak kohë prerja paraprake e ushqimit.

Me dy shpejtësi, kjo shtydhëse e hijshme ka një çelës të thjeshtë kontrolli që ju lejon të rregulloni me lehtësi shpejtësinë e diskut rrotullues, në mënyrë që të mund të shtrydhni sa më shumë nga frutat dhe perimet tuaja. Zgjidh:

 • shpejtësia 1 me 10200 RPM për fruta më të buta, si bananet, manaferrat ose shalqi,
 • shpejtësia 2 me 12500 RPM për prodhime më të forta, të tilla si xhinxhër, karota ose mollë dhe
 • opsion fikje kur të keni mbaruar shtrydhjen.

Pjesë çelik inox dhe 800 W fuqi

Delimano Powerful Juicer ka një motor të fuqishëm 800 W dhe filtrër me mikro rrjetë prej çeliku inox. Depozita ekstra e madhe e tulit ka një kapacitet prej 1500 ml, ndërsa ena e lëngut mund të mbajë deri në 750 ml, që përbën 2-3 gota lëng të sapopërgatitur.

Delimano Powerful Juicer

Montim i thjeshtë dhe përdorim efikas

Shtrydhëse frutash e perimesh e fuqishme Delimano është e lehtë për t'u montuar - thjesht vendosni sitën dhe mbyllni kapakun me sistemin e bllokimit të sigurisë. Mbrojtja kundër pikimit dhe veçoritë e sigurisë garantojnë funksionim të pastër dhe të sigurt. Kur të mbaroni, është gjithashtu e lehtë ta lani atë - ne kemi përfshirë furçën në mënyrë që të mund t'i pastroni pjesët nën ujë të rrjedhshëm më shpejt dhe më lehtë. Kur nuk e përdorni, thjesht mund të ruani pjesët brenda enës.

Delimano Powerful Juicer
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia: 800 W
 • Voltazhi 220-240 V
 • Frekuenca 50/60 Hz
 • Depozita e lëngut: 750 ml
 • Depozita e pjesës së mbetur të frutit: max. 1700 ml, e perdorshme1500 ml
 • Gypi ku futen frutat: diametër 75 mm
 • Shpëjtësia 1 - 10200 RPM dhe shpejtësia 2 – 12500 RPM
 • Përmasa e produktit: 400 x 200 x 390mm
Delimano Powerful Juicer

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star