Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Aksesore për pregatitjen e makaronave robot Deluxe Delimano

Photo
Video

Një aksesor i thjeshtë për tu bashkangjitur që mund të përdoret për të bërë gjashtë lloje të ndryshme makaronash të freskëta ose katër stile biskotash. Shijoni spageti, makarona dhe rigatoni të shijshme, të bëra vetëm nga vezët, mielli dhe uji. Krijoni biskota shtëpiake me shijet tuaja dhe ndani stilin tuaj me miqtë dhe familjen. Ky aksesorë përdoret me Robotin e kuzhinës Delimano Platinum Deluxe.

Aksesore për pregatitjen e makaronave robot Deluxe Delimano
6,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një aksesor i thjeshtë për tu bashkangjitur që mund të përdoret për të bërë gjashtë lloje të ndryshme makaronash të freskëta ose katër stile biskotash. Shijoni spageti, makarona dhe rigatoni të shijshme, të bëra vetëm nga vezët, mielli dhe uji. Krijoni biskota shtëpiake me shijet tuaja dhe ndani stilin tuaj me miqtë dhe familjen. Ky aksesorë përdoret me Robotin e kuzhinës Delimano Platinum Deluxe.

Më shumë
Detajet e produktit

More use for your Kitchen Robot

The Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe PRO is ideal for kneading pasta or cookie dough, producing perfect results every time. Now you can use the same machine to produce fresh pasta with six different shapes, or cookies in four styles, with this attachment for the Kitchen Robot Deluxe Meat Grinder.

Enjoy fresh pasta, anytime

Make fresh pasta for your family to enjoy at home. Simply use the kitchen robot to make your dough then feed it through the pasta maker to produce narrow noodles, wide noodles, rigatoni, macaroni, slim and thick spaghetti. Enjoy the rich taste and texture of fresh pasta at home, made of just flour, eggs and water. Add your own ingredients like squid ink, spinach, powdered cheese, herbs or spices to make it truly your own.

Effortless cookies that look and taste great

Beyond pasta, this set can also be used to press cookies in four shapes. Just add your ingredients to the Kitchen Robot, wait for the dough to be made, feed through the cookie cutter and put in the oven. In no time you’ll be enjoying the taste and smell of freshly made cookies. Chocolate chip or nuts and raisins, cinnamon or ginger, you and your family can have cookies just the way you like them.

Strong and easy to clean

The pasta-making discs are made of easy to clean plastic, while the cookie dish and shaping inserts are made of strong stainless steel.

*Note that the pasta maker set can only be used in conjunction with the head from the Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Meat Grinder Set.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star