Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Aksesore për përzjerje për robotin Deluxe Delimano

Photo
Video

Kthejeni robotin tuaj të kuzhinës në një blender me fuqi të lartë me këtë vazo për përzierjes prej qelqit. Shndërroni frutat dhe lëngjet në smoothie të shijshëm, bëni supa të ngrohta, salca, ushqim për fëmijë, brumë petullash dhe më shumë. Me një kapacitet prej 1.5 litra, kjo pajisje me cilësi të lartë do të shtojë një dimension të ri në kuzhinën tuaj, pa pasur nevojë të blini një makinë të re. Ky aksesorë përdoret me Robotin e kuzhinës Delimano Platinum Deluxe.

Aksesore për përzjerje për robotin Deluxe Delimano
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kthejeni robotin tuaj të kuzhinës në një blender me fuqi të lartë me këtë vazo për përzierjes prej qelqit. Shndërroni frutat dhe lëngjet në smoothie të shijshëm, bëni supa të ngrohta, salca, ushqim për fëmijë, brumë petullash dhe më shumë. Me një kapacitet prej 1.5 litra, kjo pajisje me cilësi të lartë do të shtojë një dimension të ri në kuzhinën tuaj, pa pasur nevojë të blini një makinë të re. Ky aksesorë përdoret me Robotin e kuzhinës Delimano Platinum Deluxe.

Më shumë
Detajet e produktit

Turn your kitchen robot into a blender

There's no need to buy a separate machine if you have the remarkably versatile kitchen robot deluxe. Simply attach this specially designed glass jar to turn your robot into a blender

A new way to prepare food

Blenders add a new dimension and ease to food preparation, and a world of create new drinks, sauces, snacks, meals and more for you and your family to enjoy.

  • Delicious smoothies and milkshakes from fresh fruits and juices.
  • Easy sauces, salsas, dressings and dips to liven up any dish.
  • Healthy baby food made from ingredients you trust.
  • Satisfying soups at the touch of a button.
  • Fresh peanut butter, as crunchy or smooth as you like.
  • Refreshing sorbets for hot summer days.
  • Fast pancake batter for family breakfasts and easy desserts.

Sharp blades for smooth blending power

The 1.5 litre blending jar is made of high quality glass and comes with a stainless steel cross blade for smooth blending action, all powered by the 1000 watt motor of the kitchen robot. Strong enough to crush ice and designed to produce the smoothest results.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star