Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Peshore Kuzhine Delimano Astoria

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Peshore kuzhine Astoria ideale dhe e përshtatshme për çdo kuzhinë. Me funksion on/off dhe shenjë treguese për volumin e përbëresve. Tasi mund të hiqet për më shumë lehtësi në përdorim dhe pastrim. Me ekran LCD, dorezë praktike dhe shumë komode në përdorim. Punon me bateri 2xAAA. Kapaciteti 1.5 Litra. Peshë maksimale 5kg.

Peshore Kuzhine Delimano Astoria

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 798 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Peshore kuzhine Astoria ideale dhe e përshtatshme për çdo kuzhinë. Me funksion on/off dhe shenjë treguese për volumin e përbëresve. Tasi mund të hiqet për më shumë lehtësi në përdorim dhe pastrim. Me ekran LCD, dorezë praktike dhe shumë komode në përdorim. Punon me bateri 2xAAA. Kapaciteti 1.5 Litra. Peshë maksimale 5kg.

Më shumë
Detajet e produktit

Praktike dhe e domosdoshme në kuzhinë

Peshorja Delimano Astoria është ideale për në kuzhinë. Me funksion automatik on/off. Ajo ka një tas çeliku i cili mund të lahet edhe në lavastovilje. Ky tas gjithashtu mund të përdoret edhe si ibrik apo si tas ku ju mund të përzieni brumin. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për vajin, qumështin, ujin dhe miellin . Punon me bateri 2 x AAA (1.5Volts) të cilat nuk janë të përfshira.

Avantazhet:

 • madhesi kompakte
 • mat peshen dhe volumin
 • njesi te ndryshme matje kg, g, lb, lbm, oz, fl, ml
 • tasi mund te hiqet - per lehtesi ne larje
 • njesi matese ne brendesi te tasit
 • kapaciteti 1.5 l
 • gryke qe nuk pikon
 • lehtesi per tu perdorur, lehtesi per te lexuar ekran LCD tek doreza

DELIMANO ASTORIA KITCHEN SCALE BLACK

Të dhëna teknike
Materiali alumin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star