Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Grirëse Mishi Perla Delimano

Photo
Video

Grirësja e mishit Delimano Perla jo vetëm një grirëse mishi, por një makineri për grirjen e mishit me anë të së cilës mund të pregatisni më shpejt dhe më thjeshtë çdo lloj mishi që ju dëshironi dhe për më tepër mund të pregatisni edhe salçiçe sipas mënyrës tuaj.

Grirëse Mishi Perla Delimano
11,980 Lekë
Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Grirësja e mishit Delimano Perla jo vetëm një grirëse mishi, por një makineri për grirjen e mishit me anë të së cilës mund të pregatisni më shpejt dhe më thjeshtë çdo lloj mishi që ju dëshironi dhe për më tepër mund të pregatisni edhe salçiçe sipas mënyrës tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Grirësja e mishit Delimano Perla jo vetëm një grirëse mishi, por një makineri për grirjen e mishit me anë të së cilës mund të pregatisni më shpejt dhe më thjeshtë çdo lloj mishi që ju dëshironi dhe për më tepër mund të pregatisni edhe salçiçe sipas mënyrës tuaj. Me një motorr të fuqishëm i cili arrin fuqinë maksimale 1800W. Falë tij ju mund të grini deri në 0.8 kg mish në minutë.

3 aksesorë me atë të së cilave ju mund të përcaktoni trashësinë e grirjes së mishit (të hollë, mesatare dhe të trashë) për të pregatitur shumëllojshmëri specilatetesh me bazë mishi.

Kështu ju mund të zgjidhni një nga dy funksionet e saj:

 1. për grirjen e mishit
 2. për pregatitjen e salçiçeve

Nëse mishi ngec në grirëse përshëmbull? Harrojeni të hapni dhe të çmontoni të gjithë paisjen - kjo paisje ka një funksion që bën të mundur kthimin mbrapsht dhe ju lehtësisht do të rregulloni këtë problem dhe do të vazhdoni punë të qetë.

Informacione Teknike:

 • Fuqia: 1800W
 • Fuqia e motorrit varion nga 600 deri 800W. Kjo varet nga voltazhi aktual (220-240V). 1800W është energji e mbyllur (në një mënyrë fuqia maksimale), të cilin makina mund ta përballojë.
 • Niveli i zhurmës në DB: & 8804; 85db pa ngarkese
 • Reverse function - Funksion që bën të mundur kthimin mbrapsht
 • Kapaciteti: 0,8kg mish/min
 • Diametri i diskut për grirje: 5,3cm
 • RPM: 170+/- 15% RPM
 • Pesha: 3,7 kg
 • Përmasa: 33,9 x 18 x 42,1 cm 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë