Nuk keni produkte në shportë

Provo

Peshore kuzhine Perla Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Peshore Delimano Perla është ideale për në kuzhinë. Tasi i saj është çelik inox. Me funksion fikje automatike on/off. Indikator për matjen e përbërësve të ndryshëm si vaj, qumësht, ujë dhe miell.

Peshore kuzhine Perla Delimano

Çmimi: 3,780 Lekë


Oferta: 1,890 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Peshore Delimano Perla është ideale për në kuzhinë. Tasi i saj është çelik inox. Me funksion fikje automatike on/off. Indikator për matjen e përbërësve të ndryshëm si vaj, qumësht, ujë dhe miell.

Më shumë
Detajet e produktit

Peshore Delimano Perla është ideale për në kuzhinë. Tasi i saj është çelik inox. Me funksion fikje automatike on/off. Indikator për matjen e përbërësve të ndryshëm si vaj, qumësht, ujë dhe miell. Tasi hiqet dhe vendoset lehtësisht. Mund të përdoret edhe si tas më vete për të përzier ose për të servirur. Tasi i saj mund të lahet edhe në lavastovilje. Punon me bateri 2 x AAA (1.5 Volts nuk përfshihen në paketim). 


Më shumë info:

  • Kapaciteti: 1.5l
  • Pesha maksimale: 5 kg
  • Punon me bateri 2 x AAA (nuk përfshihen në paketim)

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star