Nuk keni produkte në shportë

Provo

Blender dore Perla Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Përzieni, prisni, miksoni dhe pregatisni pure - me këtë blender dore fantastik me fuqi 600W dhe funksione të ndyrshme shpejtësi + funksionin turbo për rezultate maksimale në pregatitjen e vakteve të ndryshme.

Blender dore Perla Delimano

Çmimi: 3,980 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Përzieni, prisni, miksoni dhe pregatisni pure - me këtë blender dore fantastik me fuqi 600W dhe funksione të ndyrshme shpejtësi + funksionin turbo për rezultate maksimale në pregatitjen e vakteve të ndryshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Përzieni, prisni, miksoni dhe pregatisni pure - me këtë blender dore fantastik me fuqi 600W dhe funksione të ndyrshme shpejtësi + funksionin turbo për rezultate maksimale në pregatitjen e vakteve të ndryshme.

Ndryshe nga blenderat e tjera,
Delimano Perla Hand Blender shkon aty ku është ushqimi - pra ju mund ta përdorni direkt në tenxhere për të kursyer sa më shumë kohë, dhe për të mos bërë shumë rrëmujë në kuzhinë.  Gjithashtu ky blender ka edhe një gotë të madhe, të cilën mund ta përdorni edhe për ruajtjen e ushqimit pasi është me kapak.

Më shumë info:

  • Fuqia: 600W
  • Kapaciteti i gotës: 700ml

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia