Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Grirëse Perla Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Grirëse Delimano Perla - e përkryer për përgatitjen e shpejtë të erëzave, arra, salcave, akullit dhe ushqimit për fëmijë. Fuqi 300W dhe me sistemin e thikës së dyfishtë të çelikut inox siguron rezultate perfekte sa herë që ju e përdorni.

Grirëse Perla Delimano

Çmimi: 3,980 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Grirëse Delimano Perla - e përkryer për përgatitjen e shpejtë të erëzave, arra, salcave, akullit dhe ushqimit për fëmijë. Fuqi 300W dhe me sistemin e thikës së dyfishtë të çelikut inox siguron rezultate perfekte sa herë që ju e përdorni.

Më shumë
Detajet e produktit

Grirëse Delimano Perla - e përkryer për grirjen e shpejtë të erëzave, arra, salcave, akullit dhe ushqimit për fëmijë. Fuqi 300W dhe me sistemin e thikës së dyfishtë të çelikut inox siguron rezultate perfekte sa herë që ju e përdorni. Tasi i saj ka kapacitet 1000ml (por kapaciteti makismal i grirjes nuk duhet të kalojë 600 ml). Mund të përdoret ose me një thike ose me dy thika.

Karakteristikat kryesore të produktit:

 • Thike dyshe - për rezultate maksimale gjate grirjes
 • Motor i fuqishëm 300W
 • Kapacitet 1 liter - por kapaciteti i copëtuar nuk duhet të kalojë 600 ml

Info rreth produktit:

 • Fuqia: 300W
 • Kapaciteti i plotë tasit: 1000 ml; Kapaciteti maksimal për grirje: 600 ml
 • Rrotullime për minutë: 5100-6500
 • Materiali i thikave: SUS420J2
 • Gjatësia e kabullit: afërsisht 95 cm
 • Një shpejtësi

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star