Nuk keni produkte në shportë

Provo

Nutribullet Gri 3 gota & 2 thika Delimano

Photo
Video
-25%

Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. Pse duhet te zgjidhni Nutribullet:

 • Veprimi ciklonik dhe thikat e patentuara
 • I lehtë për tu pastruar
 • I vogël dhe kompakt
 • Motor me fuqi 600 Wat
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko LIbrin me Receta nga Anila Kalleshi

Libri me 67 Receta për: ✔Bark të sheshtë ✔Humbje në peshë ✔Detoksifikim ✔Aneminë ✔Zemër të shëndetshme ✔Sistemin imunitar ✔Kimioterapi ✔Fëmijë
Nutribullet Gri 3 gota & 2 thika Delimano

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 8,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë. Pse duhet te zgjidhni Nutribullet:

 • Veprimi ciklonik dhe thikat e patentuara
 • I lehtë për tu pastruar
 • I vogël dhe kompakt
 • Motor me fuqi 600 Wat
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko LIbrin me Receta nga Anila Kalleshi

Më shumë
Detajet e produktit

NutriBullet me 12 aksesorë – gjithçka që ju duhet për një jetë të shëndetshme

NutriBullet me 12 aksesore nuk është vetëm për smoothie. Ajo ka gjithçka që ju duhet për të pregatitur vakte të shijshme e të shëndetshme.

Me NutriBullet ju do të merrni:

7

Qëndro mbi (kliko) (?)   për më shumë detaje.

 1. NutriBullet Paisja Bazë

  Paisja bazë me një fuqi 600W dhe 20.000 rrotullime për minute.

 2. 1 gotë e madhe

  Gota e madhe për të pregatitur shpërbërje të ndryshme. Kapacitet 700 ml.

 3. 1 gotë e vogël me dorezë mbajtëse

  Perfekte për servirjen e shpërbërjeve të ndryshme. Kapacitet 500 ml.

 4. 1 gotë e vogël

  Ideale për të pregatitur shpërbërje të shumëllojshme. Kapacitet 500 ml.

 5. Thika ekstraktuese me 6 tehe

  Ekstrakton deri në grimcat më të vogla. Material çelik.

 6. Thika e sheshtë për bluarje

  Perfekte për drithrat, erëzat apo frutat e thata. Material çelik.

 7. Kapak për të ruajtur të freskëta smoothiet

  Kapak i cili mund të përdoret për gotat dhe ju mund të merrni me vete kudo në punë apo në shkollë. E përshtatshme për të gjitha gotat e Nutribullet.

 8. 1 handled comfort lip ring

  Perfect for comfortable drinking straight from the cup.

 9. Manual Përdorimi për NutriBullet  & Libri i recetave

  Receta ekskluzive, këshila për një ushqyerje të shëndetshme.

 10. Kapak për të ruajtur të freskëta smoothiet

  Kapak i cili mund të përdoret për gotat dhe ju mund të merrni me vete kudo në punë apo në shkollë. E përshtatshme për të gjitha gotat e Nutribullet.

Ktheni ushqimin në një super ushqim

A ndjeheni shpesh të lodhur, dhe pa energji për sfidat e përditshme? Jeni me nxitim dhe nuk keni kohë të pregatisni diçka të shëndetshme? Ushqimet e pashëndetshme mund t'ju shkaktojnë probleme serioze me shëndetin. Nuk keni pse të shpenzoni për të blerë suplemetë të shtrenjtë, ju thjeshtë duhet të merrni gjithçka që ushqimi ju ofron. Mënyra më e mirë për të bërë këtë është të ekstraktoni të gjithë vlerat e rendësishme prej tyre.

NutriBullet me 12 pjesë një set i cili është për ju dhe të gjithë familjen. Ky ekstraktues revolucionar nxjerr të gjitha vlerat ushyese të ushqimeve që ne konsumojmë. Ai ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet, nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe.

Ju jeni çfarë hani

Çelësi për një jetë të gjatë e të shëndetshme është të ushqehesh në mënyrën e duhur, plot vitamina, mirenale dhe vlera ushqyese.

NutriBullet është perfekt për:

 • ata që dëshirojnë të ndjekin një jetë të shëndetshme
 • personat aktiv
 • personat që kanë nivel të lartë të kolesterolit
 • personat që janë duke rikuperuar pas një semundje ose që duan të ndjekin një dietë të shëndetshme
 • vegjetarianet dhe veganët

1 shpërbërje në ditë, i thotë mjekut ik

Trupi ynë fatkeqësisht nuk mund të përthithë të gjitha vlerat e ushqimeve që ne konsumojmë. Kjo sespe shumë nga vitaminat bazë, mineralet apo vlerat e tjera ushqyese janë të fshehura në bërthamë, lëkurë apo fara të cilat ne mund ti marrim vetëm duke i grirë, bluar ose copëtuar ato. Mënyra më e mirë për ti marrë ato është vetëm nepërmjet shpërbërjes. Me NutriBullet ju mund të pregatisni vakte të shijshme të cilat do të jenë plot vitamina dhe vlera ushqyese, gjithçka që ju duhet për një dietë të shëndetshme. Nëse fëmija juaj nuk preferon të konsumojë zarzavate, ju e keni një zgjidhje mund ti pregatisni një shpërbërje me Nutribullet. Ato nuk do ta dinë se çfarë ka në të.

Zbuloni botën e recetave të shëndetshme

Pregatisni shpërbërje të shëndetshme dhe vakte të shijshme:

 • Ushqim i shijshëm për bebet

 • Krepa

 • Hummus

 • Salcë për patatina

 • Salcë pikante

 • Qumësht bajame

 • Koktejle Fantastike

 • Akullore Kremoze

Transformoni jetën tuaj në 6 javë

Ju duhen vetëm 6 javë për të rimodeluar mënyrën tuaj drejt një ushqyerje të shëndetshme. Na ndiqni në planin 6 javor të transformimit për një jetesë të shëndetshme. Ju mund të shkarkoni online planin transformues të Nutribullet! Në këtë libër do të gjeni këshilla për një ushqyerje të shëndetshme. Dhe jo vetëm kaq, ju gjithashtu do të mësoni sesi të balanconi një menu javore. Sepse asgjë tjetër nuk është më e rëndësishme, se të ndjehesh mirë!

Informacione Shtesë

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Informacione Teknike:

 • AC 220
 • 40V,0/60Hz
 • 20.000 rrotullime/minutë
 • Diametri i pjesës bazë: 13,5 cm
 • Lartësia e paisjes bazë pa gotat: 20 cm
 • Lartësia e gotës së madhe:17 cm
 • Lartësia e gotës së vogël: 12,5 cm
 • Diametri i gotës: 10,5 cm
 • Motori 600-watt
 • Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Çfarë përfshihet në paketim?

Seti me 12 pjesë përfshin:

 • 1 x paisja bazë
 • 1 x gotë e madhe(0,7l)
 • 1 x gotë e vogël(0,5 l) me dorezë mbajtëse
 • 1 x gotë e vogël (0,5)
 • 1 x thikë e sheshtë
 • 1 x thikë me 6 tehe
 • 2 x kapak për të ruajtur freskinë
 • 1 x Manual Perdorimi për NutriBullet  & Libri i recetave
 • 1 x NutriBullet Pocket Nutritionist
Të dhëna teknike
Fuqia 600 W
Kapaciteti 0.7 l, 2 x 0.5 l
Materiali Çelik inoks, Plastik, të tjera
Pesha 3.55 kg

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

24 Vlerësime

11-20 nga 24

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

mili

www.delimano.al

thjesht i perkryer!!!

Xheni

www.delimano.al

Nuk me shkonte mendja ndonjehere qe une nje njeri anti-fruta te behesha kaq e obsesionuar pas frutave! Faleminderit Delimano per kete super produkt dhe per faktin qe me bere ti pi frutat qe nuk i pertypja asnjehere.

Entela

www.delimano.al

Nuk e besova ne fillim por pasi pashe disa video ne youtube ku krahasohet me te tjerat e bleva direkt. Eshte i papare.

Nina

www.delimano.al

Tashme mjafton vetem t'i lash frutat, dhe ne dore ja le Nutribullet-it :) Ideali i kuzhines time.

Eliona

www.delimano.al

Produkt i persosur ... eshte kaq i shpejt dhe i thjesht per tu perdorur ,,, fantastik gatuaj me qejf qekur e kam ne shtepin time ! Une per vete jam vertet sh e kenaqur :)

laura

www.delimano.al

shume i lehte ne perdorim

Anila

www.delimano.al

Produkt fantastik. Deshira per te gatuar eshte shtuar me shume me kete paisje, mbaron pune shume shpejt. Thjesht i perkryer.

Ireen

www.delimano.al

Produkt i mrekullueshem,shume cilsor dhe multifunksional!Thjesht fantastik.

aurora

www.delimano.al

Delimano.....magjistari e ketij produkti qe tashme u be i imi!!! ideal per shendetin tim dhe te familjes sime!!

lindita

www.delimano.al

kam 10 dite qe e perdor dhe jam shume e kenaqur. eshte njesoj si ai qe kam perdorur dhe ne amerike.

11-20 nga 24

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia