Nuk keni produkte në shportë

Provo

Multifresh 3 Tasa me kapak Vakumi

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Set me tre tasa vakumi për të ruajtur freskinë, shijen dhe aromën e ushqimeve për një kohë më të gjatë. Përdoret me sistemin Multifresh. Thjeshtë bashkojeni valvulen e vakumin me valvulen e silikoni, dhe lehtësish nxirrni të gjithë ajrin që është në brëndesi. Në tre përmasa: 450, 1100 dhe 2200 ml, për të gjitha kërkesat tuaj në kuzhinë.

Multifresh 3 Tasa me kapak Vakumi
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Set me tre tasa vakumi për të ruajtur freskinë, shijen dhe aromën e ushqimeve për një kohë më të gjatë. Përdoret me sistemin Multifresh. Thjeshtë bashkojeni valvulen e vakumin me valvulen e silikoni, dhe lehtësish nxirrni të gjithë ajrin që është në brëndesi. Në tre përmasa: 450, 1100 dhe 2200 ml, për të gjitha kërkesat tuaj në kuzhinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Oksigjeni dëmton freskinë e ushqimeve

Sa më shpejt që ushqimi ekspozohet në ajër ai fillon të oksidohet, humbasë shijen, ngjyrë, formën, vitaminat dhe mineralet të cilat janë thelbësore për shëndetin.

Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers

3 enë të madhësive të ndryshme

Enët janë të madhësive të ndryshme, 450ml, 1100ml dhe 2200ml, dhe kur nuk janë në përdorim mund të futen brënda njëra-tjetrës për të zënë sa më pak hapësirë . Ideale për të paketuar drekën, për piknik apo për kamping. Me materiale të forta për ti rezistuar shumë vite përdorimi.

Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers

Mbyllje hermetike

Ena ka një sistem mbyllje me 4-doreza, 100% hermetike, kështu mund të krijoni vakum deri në momentin që do ta hapni sërisht, duke ruajtuar të gjitha vlerat dhe freskinë e ushqimeve.

 • Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers

  Të përshtatshme për mikrovalë

 • Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers

  Nuk zënë shumë hapësirë

 • Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers

  Lahen në lavastovilje

 • Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers

  Përdoren për frigorifer dhe akull

Magjia e vakumit

Heqja e ajrit dhe ruajtja e ushqimit në vakum ka shume avantazhe:

 • Ushqimi mund të rezistoj 3-5 herë më gjatë, me shije, cilesi dhe arome te fresket si ne diten e pare.
 • Ruani ushqimet më gjatë, me më shumë shije, në të njejtën kohë nuk do të shkoni ushqimet e mbetura dëm.
 • Pa oksigjen, nuk ka mundësi të krijohet myk dhe të rriten bakterie, kështu ushqimi që do të servirni do të jetë i sigurtë.

Marinimi i mishit në qese me vakum ka një shije krejtësisht ndryshe në krahasim me marinimin e zakonshëm.

Delimano Multifresh Vacuum Storage Containers
Të dhëna teknike
Përmasat 450ml: 8x8x8cm; 1100ml: 11x11x11cm; 2200ml: 14x14x14cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia