Nuk keni produkte në shportë

Provo

Multifresh Tas me kapak vakumi

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shfrytëzojeni në maksimum Delimano Multifresh, tasi me kapak vakumi 330 ml. Thjeshtë bashkojeni valvulen e vakumit me valvulën e silikoni, dhe lehtësish nxirrni të gjithë ajrin që është në brëndësi, ruani freskinë e ushqimeve, shijen për një kohë më të gjatë. Ideale për piknik, kamping apo drekën për në punë.

Multifresh Tas me kapak vakumi

Çmimi: 490 Lekë


Oferta: 100 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shfrytëzojeni në maksimum Delimano Multifresh, tasi me kapak vakumi 330 ml. Thjeshtë bashkojeni valvulen e vakumit me valvulën e silikoni, dhe lehtësish nxirrni të gjithë ajrin që është në brëndësi, ruani freskinë e ushqimeve, shijen për një kohë më të gjatë. Ideale për piknik, kamping apo drekën për në punë.

Më shumë
Detajet e produktit

Oksigjeni dëmton freskinë e ushqimeve

Sa më shpejt që ushqimi ekspozohet në ajër ai fillon të oksidohet, humbasë shijen, ngjyrë, formën, vitaminat dhe mineralet të cilat janë thelbësore për shëndetin.

Magjia e vakumit

Heqja e ajrit dhe ruajtja e ushqimit në vakum ka shume avantazhe:

  • Ushqimi mund të rezistoj 3-5 herë më gjatë, me shije, cilesi dhe arome te fresket si ne diten e pare.
  • Ruani ushqimet me gjate, me me shume shije, ne te njejten kohe nuk do te shkoni ushqimet e mbetura dem.
  • Pa oksigjen, nuk ka mundesi te krijohet myk dhe te rriten bakterie, keshtu ushqimi qe do te servirni do te jete i sigurte.
  • Marinimi i mishit ne qese me vakum ka nje shije krejtesisht ndryshe ne krahasim me marinimin e zakonshem.

Mbyllje hermetike për më shumë mbrojtje

Ena ka një sistem mbyllje me 4-doreza, 100% hermetike, keshtu mund të krijoni vakum deri në momentin që do ta hapni sërisht, duke ruajtuar të gjitha vlerat dhe freskinë e ushqimeve.

Dizenjuar për tu përdorur me sistemin Multifresh

Ena është dizenjuar në mënyrë të vecantë për tu perdorur me Multifresh, me një valvul të fortë silikoni në kapak I cili përshtatet në mënyrë perfekte me sistemin e vakumit dhe tubin.

Të dhëna teknike
Përmasat 8x7x6 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia