Nuk keni produkte në shportë

Provo

Multifresh Tapë me vakum

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Tani nuk keni pse të perfundoni patjeter një shishe me verë apo ta hidhni shishen pasi ajo që do të mbetet është më e mirë. Thjeshte mbylleni me këtë tapë me vakum dhe ruani shijen dhe freskinë brënda saj. Parandaloni oksidimin dhe ruani aromën komplekse dhe shijen e verës së kuqe, të bardhë dhe asaj me gaz. Kurseni para dhe pini më pak. Përdoret me sistemin Multifresh.

Multifresh Tapë me vakum

Çmimi: 690 Lekë


Oferta: 100 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tani nuk keni pse të perfundoni patjeter një shishe me verë apo ta hidhni shishen pasi ajo që do të mbetet është më e mirë. Thjeshte mbylleni me këtë tapë me vakum dhe ruani shijen dhe freskinë brënda saj. Parandaloni oksidimin dhe ruani aromën komplekse dhe shijen e verës së kuqe, të bardhë dhe asaj me gaz. Kurseni para dhe pini më pak. Përdoret me sistemin Multifresh.

Më shumë
Detajet e produktit

Oksigjeni mund ta dëmtojë verën

Nëse ju e lini shishen e verës hapur ajo do të marrë ajër dhe do të humbasë shijen dhe aromën e saj, sa më gjatë që pija juaj të ekspozohet në ajër aq më shumë oksigjeni do ta dëmtojë atë. Ngadalë por me siguri vera fillon të oksidohet, duke humbur kompleksitetin dhe përfundimisht kthehet me uthull.

Delimano Multifresh Vacuum Bottle Stopper

Ruani verën tuaj të freskët dhe me shijë të njëjtë duke e mbyllur me vakum

Mënyra më e mirë për ta mbajtur verën të freskët është të ruani siç duhet: në një vend të freskët, të errët dhe në vakum. Duke hequr të gjithë ajrin kur mbyllni një shishe dhe duke vendosur tapen e vakumit ju ruani freskinë brenda dhe oksigjeni dhe te mbetet jashtë.

Delimano Multifresh Vacuum Bottle Stopper

Përshtatet për çdo lloj shishe vere

Me material të fortë plastik dhe silikon, lahet plotësisht dhe është e ripërdorshme, ështe e përshtatshme për çdo lloj shishe vere edhe për verërat e gazuara..

Eshtë e lehtë për tu perdorur, sërisht e sërisht. Thjeshtë vendosni tapën ne shishen e verës qe dëshironi të mbyllni, përdorni Multifresh për të hequr ajrin, dhe relaksoni duke e ditur që vera juaj e preferuar e kuqe apo e bardhë, do të ruaj të njejtën shije për një kohë të gjatë.

Delimano Multifresh Vacuum Bottle Stopper

Përdorni sasinë që ju dëshironi

Me tapën e vakumit nuk ka nevojë të mbaroni një shishe të plotë ose të harxhoni verë të vjetër. Kapaku mund t'ju ndihmojë të përdorni vetëm sasinë e verës që dëshironi, me shijen e përsosur në kohën që ju nevojitet.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia