Nuk keni produkte në shportë

Provo

Multifresh procesor ushqimi

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Ktheni blenderin tuaj me vakum në një proçesor ushqimi të fuqishëm. Me një kapacitet prej 1500 ml dhe tre thika çelik inox, ju mund të prisni në feta, grini, copëtoni dhe miksoni si një profesionist. Kurseni kohë dhe mos u mundoni në parapregatitjen e përbërësve që ju duhen, ruani freskinë, shijen dhe vlerat e tyre falë fuqisë se vakumit.

Multifresh procesor ushqimi

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Ktheni blenderin tuaj me vakum në një proçesor ushqimi të fuqishëm. Me një kapacitet prej 1500 ml dhe tre thika çelik inox, ju mund të prisni në feta, grini, copëtoni dhe miksoni si një profesionist. Kurseni kohë dhe mos u mundoni në parapregatitjen e përbërësve që ju duhen, ruani freskinë, shijen dhe vlerat e tyre falë fuqisë se vakumit.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni blenderin tuaj me vakum në një procesor ushqimi

Nuk keni pse të harxhoni para për të blerë një procesor ushqimi tjetër pasi me këtë aksesore i cili është dizenjuar posacërisht për pajisjen MultiFresh ju mund të prisni, copëtoni dhe grini përbërës të ndryshëm. Gjithashtu do të ruani freskinë dhe shijen e tyre, duke gatuar kështu shëndetshëm për familjen tuaj.

Delimano Multifresh Food Processor

Kapacitet i madh dhe 5 funksione të reja

Procesori ka një kapacitet të madh prej 1500 ml. Me tre thikat të cilat mund të presin në 5 forma të ndryshme: grini, përzieni, të grini imët, prisni në feta, prerje julienne.

Delimano Multifresh Food Processor

Kapacitet i madh dhe 5 funksione te reja

Gjithcka qe ju duhet ne kuzhinen tuaj. Procesori ka edhe nje shtytese plastike e cila mund tju ndihmoje gjate pregatitjes se perberesve te ndryshem qe ju deshironi.

Delimano Multifresh Food Processor

1001 perdorime te ndryshme

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Salca pikante nga me te ndryshmet

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Grini biskotat per embelsira

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Prisni mollet

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Per perimet

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Prisni perimet per supa te ndryshme

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Pregatisni kremin per embelsira

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Pregatisni sallata te shijshme

 • Delimano Multifresh Food Processor

  Salca kremoze per sallata te ndryshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia